Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

15 fotek

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl V této restauraci lze použít Restu voucher.

Hodnocení Restaurace Malešický mikropivovar

Celkové:
  • Jídlo:
    -
  • Personál:
    -
  • Prostředí:
    -

Jsem zklamaný. Takový ten pocit, že chcete pomoci svému oblíbenému pivovaru a stojíte jako vocas 7minut před okýnkem na objednání a nikdo nepřijde. Dopytle, makejte! Je těžká doba,není čas na chyby..

Uživatel Restu
Reakce restaurace:

Dobrý den, těžko na toto reagovat, obsluha třeba mohla něco řešit pár minut v pivním sklepě. Tak snad jen, že dle Vaší recenze to nevypadá, že jsme Váš oblíbený pivovar. To byste se v této těžké době nesnažil nám veřejně ubližovat. Kritická doba odhaluje charaktery.

Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno