Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

15 fotek

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl V této restauraci lze použít Restu voucher.

Hodnocení Restaurace Malešický mikropivovar

Celkové:
  • Jídlo:
    2
  • Personál:
    -
  • Prostředí:
    -

Absolutně tuto "provozovnu" nedoporučuji. Jídla špatná....dnes jsem si vzal s sebou smažený sýr + brambor + tatarka. Tatarka žádná, brambor hodně pomálu a smažák někdo obaloval v neděli. Cena třech 12 neodpovídala dnešní slevě na tabuly napsaný křídou a to 20%. V téhle době kort, když se má někdo snažit - NE Škoda že bydlím kousek nad nima....

Uživatel Restu
Reakce restaurace:

Dobrý den, naše jídla nejsou špatná, jsou dobrá. Porce jsou standardní a vše je čerstvé. Jestli jste neměl u jídla tatarku, tak za to se omlouváme, ale jestli bydlíte hned nad námi, tak se to mohlo vyřešit ihned. Kolikrát jste od nás jedl, že jste tak razantní. Nechápu, jak si dovolujete psát, že sýr někdo obaloval v neděli. Sleva na pivo samozřejmě je 20% a cena tomu odpovídala. Zapomněli jste připočítat obal. V dnešní těžké době pro všechny bychom se měli podporovat a ne takto hejtovat. Jestli bydlíte vedle nás, tak jste soused a stačilo by se zítra zastavit a vše bychom mohli probrat. Kritická doba odhaluje charaktery. Je mi z Vás smutno. Michal Kroupa, majitel

Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno