Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Malešická tvrz

Příjemné neformální posezení nad dobrou minutkovou kuchyní. Na čepu Plzeňský Prazdroj 12°, tankový Gambrinus 10° nepasterizovaný a tankový Kozel 11°. Možnost posezení i na venkovní zahrádce. V Malešické tvrzi probíhají pravidelná hudební vystoupení. Ochutnejte speciality připravované na lávovém grilu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemně velká nekuřácká část, kde to nesmrdí. Obsluha pozorná, usměvavá. Venkovní část nás nalákala se sem vrátit v létě na nějaký ten koncert. Pivo, jídlo - hospodské klasiky.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Vyzkoušeli jsme burger Gurmán. Můžeme jen a jen doporučit. Burger měl hodně přísad a maso bylo ideálně propečené. Příjemné ceny jídel jsou kompenzovány vysokými cenami nápojů.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nebyli jsme zde poprvé, už jsme tu měli tatarák, který byl také výborný. Hambáč vypadal skvěle, chutnal skvěle, restaurace je čistá, příjemná a má často doprovodný program, včera tam hrál pán na kytaru a roztančil půl hospody. Personál je hbitý a příjemný, nemám ani pro tentokrát co vytknout.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO