Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Malešická tvrz

Příjemné neformální posezení nad dobrou minutkovou kuchyní. Na čepu Plzeňský Prazdroj 12°, tankový Gambrinus 10° nepasterizovaný a tankový Kozel 11°. Možnost posezení i na venkovní zahrádce. V Malešické tvrzi probíhají pravidelná hudební vystoupení. Ochutnejte speciality připravované na lávovém grilu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Díky Slevomatu a voucheru na burgery jsme navštívili tuto restauraci. Jídlo bylo výborné, obrovská porce co se horko těžko dala sníst. Personál milý a vstřícný.
Restaurace Malešická tvrz
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Toto byla naše první návštěva této restaurace a za nás velká spokojenost! Příjemné prostředí, milá a pozorná obsluha a výborné jídlo! A další velké plus je, že do 15h je restaurace nekuřácká a hlavně, mají řezané pivo ;)
Restaurace Malešická tvrz
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Byli jsme tam v posledním dni v roce s voucherem od slevomatu na 2x burger menu a musím říci, že i přes obyčejné prostředí hospody, burgery byly vynikající a obrovský:)) ani se to nedalo sníst. V létě tam musí být nádherné posezení. Velká ZAHRADKÁŘ i s hřištěm pro nejmenší návštěvníky!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO