Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Malešická tvrz

Příjemné neformální posezení nad dobrou minutkovou kuchyní. Na čepu Plzeňský Prazdroj 12°, tankový Gambrinus 10° nepasterizovaný a tankový Kozel 11°. Možnost posezení i na venkovní zahrádce. V Malešické tvrzi probíhají pravidelná hudební vystoupení. Ochutnejte speciality připravované na lávovém grilu.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Byli jsme tam v posledním dni v roce s voucherem od slevomatu na 2x burger menu a musím říci, že i přes obyčejné prostředí hospody, burgery byly vynikající a obrovský:)) ani se to nedalo sníst. V létě tam musí být nádherné posezení. Velká ZAHRADKÁŘ i s hřištěm pro nejmenší návštěvníky!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Se vším zde jsme vždy s přáteli, kolegy, spokojení. Jídlo, pití i personál vždy na výbornou. Kvalita služeb se nemění, ať sem přijdeme v jakýkoliv den. Rádi se sem vracíme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO