1 fotka

Restaurace Malešická tvrz

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Malešická tvrz

Příjemné neformální posezení nad dobrou minutkovou kuchyní. Na čepu Plzeňský Prazdroj 12°, tankový Gambrinus 10° nepasterizovaný a tankový Kozel 11°. Možnost posezení i na venkovní zahrádce. V Malešické tvrzi probíhají pravidelná hudební vystoupení. Ochutnejte speciality připravované na lávovém grilu.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 2
  • Prostředí: 4

Do restaurace chodíme dosti často (v průměru jednou za týden). Jídlo je moc fajn a v pořádku, porce veliké. Velké doporučení má burger s vejcem :-) Problém je často v tom, že nezvládají počty stolů, hlavně v létě. Dnes při hojném počtu lidí uvnitř se jim bohužel stalo že "přimastili" pár piv na náš stůl. Horší bylo, že se pak dohadují a tvrdí Vám, že si to nepamatujete a že kolega měl 5 piv a vy jen tři ... no když platil také o jedno navíc, tak není divu :-) To mě přinutilo tuto recenzi napsat. A proto, DOBŘE SI PAMATUJTE, KOLIK JSTE TOHO ZDE VYPILI !!!

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Do Malešické tvrze jsem se dlouho chystala. Nejen, že se mi konečně poštěstilo, ale dokonce jsme mohli sedět na skvělé zahrádce, kde mají spoustu stolů a místa je zde tedy dostatek. Obsluha byla milá a rychlá, taková správná, jakou si v hospodě tohoto typu představuju. Jídlo měli moc dobré, ceny jsou příznivé a porce velké. Rozhodně podnik doporučuju :-)

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace