Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Makakiko - Asia & Sushi Restaurant

Speciality japonské kuchyně, ale i čínská, korejská a thajská jídla si můžete vychutnat v Makakiko restaurantu v OC Palladium v centru Prahy. Zdejší specialitou je "running sushi" - sushi na běžícím pásu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
We were seated pretty fast and managed to get into "all you can eat" window which lasts until 17:00. Drinks are expensive while sushi, salads, hot meals and everything are available in small plates arriving via conveyor belt. Service is fast but unfriendly maybe due to the fact that place is overcrowded and is situated in shopping mall
Makakiko - Asia & Sushi Restaurant
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Siroka nabidka low-cost sushi. Vyborne California rolls!
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Rodinná večeře dopadla na výbornou. Sushi i ostatní jídlo bylo moc dobré. Personál velmi ochotný a milý. Odnášení prázdných talířků bylo opravdu rychlé a že jich bylo :-)
Makakiko - Asia & Sushi Restaurant
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO