Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 38x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Makakiko - Asia & Sushi Restaurant

Speciality japonské kuchyně, ale i čínská, korejská a thajská jídla si můžete vychutnat v Makakiko restaurantu v OC Palladium v centru Prahy. Zdejší specialitou je "running sushi" - sushi na běžícím pásu formou all you can eat. 
Důsledně věnují pozornost tomu, aby používali pouze nejčerstvější trendové suroviny, z kterých pro hosty připravují nejdokonalejší pokrmy, aby si odnášeli co nejlepší a nejoriginálnější zážitek. Kvůli zachování nejvyšší kvality nakupují veškeré suroviny pouze u významných distributorů. Protože v Česku nyní neexistuje kvalitní distributor asijských surovin, tyto nakupujeme pouze od dodavatelů v Rakousku. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
We were seated pretty fast and managed to get into "all you can eat" window which lasts until 17:00. Drinks are expensive while sushi, salads, hot meals and everything are available in small plates arriving via conveyor belt. Service is fast but unfriendly maybe due to the fact that place is overcrowded and is situated in shopping mall
Makakiko - Asia & Sushi Restaurant
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Siroka nabidka low-cost sushi. Vyborne California rolls!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Running sushi které nenachne a ani neurazí, obsluha někdy příjemná a někdy zase dost otrávená. Možná si radši zajdu přiště na normálni sushi a kari než na running.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO