Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Majlontská rychta

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zašli jsme sem na akci pivo Rychtář 12ctka nefiltr za 22,- Kč. Pivo nic moc, nechutnalo nám ani za tak skvělou cenu, takže jsme šli o dům dále. Jinak prostředí je pěkné, domácké, obsluha usměvavá.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Zašli jsme sem na akci pivo Rychtař 12ctka za 22 Kč. Bohužel pivo nám moc nechutnalo, tak jsme šli o dům dál. Ale prostředí je pěkne, výborná cena žebírek, obsluha milá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace v Maloměřicich, je trošku zastrčená od hlavní. Pivečka mají tři druhy, 10,11 a 12. obsluha příjemná, interiér do dřeva. Velká prosklená okna nabízí pěkný rozhled ven. Minutky, chuťovky, vše mají.
Restaurace Majlontská rychta
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná hospůdka v Maloměřicích. Pivecka mají tři druhy - polička 10, Dalešice 11,poutník 12. Interiér pěkný, do dřeva, chuťovky i hotová jídla. Doporučuji návštěvu.
Restaurace Majlontská rychta Restaurace Majlontská rychta

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO