Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Majlontská rychta

Provozování restaurace s nabídkou teplých i studených jídel a denních menu. Čepují zde pivo Dalešice, Polička, Poutník. K dispozici je zahrádka a WiFi připojení. Dále je k dispozici nekuřácká část a místo pro pořádání akcí. Povolen je vstup se psy.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zašli jsme sem na akci pivo Rychtář 12ctka nefiltr za 22,- Kč. Pivo nic moc, nechutnalo nám ani za tak skvělou cenu, takže jsme šli o dům dále. Jinak prostředí je pěkné, domácké, obsluha usměvavá.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Zašli jsme sem na akci pivo Rychtař 12ctka za 22 Kč. Bohužel pivo nám moc nechutnalo, tak jsme šli o dům dál. Ale prostředí je pěkne, výborná cena žebírek, obsluha milá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace v Maloměřicich, je trošku zastrčená od hlavní. Pivečka mají tři druhy, 10,11 a 12. obsluha příjemná, interiér do dřeva. Velká prosklená okna nabízí pěkný rozhled ven. Minutky, chuťovky, vše mají.
Restaurace Majlontská rychta
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO