Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 1 408x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Maitrea

Restaurace Maitrea vytvořená ve stylu Feng-Shui nabízí spoustu úžasných vegetariánských lahůdek, ale i netradičních nápojů. Vychutnejte si tohle inspirativní klidné místo nedaleko Staroměstského náměstí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 2
Byla to naše již několikátá návštěva a tentokrát jsem s výběrem jídla šlápla vedle :( Z jídelního lístku jsme již vyzkoušeli téměř vše, zbývaly těstoviny, tak jsem je objednala a bohužel... Ale víme, že tady umí jiné věci mnohem lépe a poučení pro příště je tedy už neexperimentovat a dávat si výborné, osvědčené věci :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo dobre. Prostředí fajn a personál milý. Dal jsem si quisadiu s chalapenos papričkami a ta byla výborná. Přítelkyně si dala špagety s pestem a smetanou a to bylo naaopak absolutně nedosolene a tedy ani ne dobré... Obecně ale doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Nejsem vegetarián a docela mě překvapilo jak chutné může vegetariánské jídlo být. Jen nám dost vadilo, že stolky jsou vždy dva vedle sebe, takže nemáte žádné soukromí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO