Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Mahlerův penzion

Součástí Mahlerova penzionu je stylově zařízená rustikální restaurace s klenbamy a původními trámovými stropy. Restaurace nabízí pestrou nabídku tradičních českých jídel, ale i něco z mezinárodní kuchyně včetně rybích specialit, dobrot na grilu a daších pochoutek. Jakékoliv jídlo je možné zabalit s sebou.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Na jídlo jsme čekali velmi dlouhou, cca 1,5 hodiny. Partnerce navíc přinesli jiné jídlo, než si objednala. Ja jsem k tataraku dostal opecenou veku, čekal bych klasické topinky. Prostředí jinak hezké, ceny na Jihlavu trochu vyšší.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný penzion se slušně a pěkně zařízeným wellnes. Vstřícný a velmi ochotný personál. V restauraci dostanete dobře najíst a se snídaní bylo také vše v pořádku.
Restaurace Mahlerův penzion
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO