Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

8 fotografií

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Kavárna Madlenka

Kavárnu s dětskou hernou v prostorech v centru Českých Budějovic navrhovali srdcem a v souladu s principy Feng Shui. V září 2019 tak mohli pro rodiče malých dětí otevřít unikátní prostor pro setkání a odpočinek. Celý prostor je navržen v přírodním duchu a má dětem navodit atmosféru lesa. Použitím dřevěných materiálů nejen v celém interiéru, ale i na veškerých doplňcích a většině hraček, chtějí u dětí již od útlého věku budovat cit pro estetično, ale i respekt k přírodě.


Najdete zde atestované dětské herní prvky i activity board pro děti do 5ti let. Prostor kavárny, jako jediný v Českých Budějovicích, slouží zároveň i jako showroom unikátních dřevěných prolézaček firmy ANTONIE EMMA. Děti si zde nevědomky hrají na kořenovém koberci firmy RootyRug, který podporuje správný vývoj nožní klenby.

Platí se vstupné nebo je možné si zakoupit členství. 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba