Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Mad Bar

Restaurace nabízející širokou škálu kuchyní. Na své si přijde milovník mexických i italských pokrmů, které jsou připravovány výhradně z čerstvých surovin. Nechybí ani nabídka vegetariánských jídel.

V restauraci mají zkušenosti s pořádáním firemních večírků a prezentací, oslav narozenin, vernisáží, seminářů, školení, workshopů a tiskových konferencí. 

Nabízí technické zabezpečení včetně několika systémů ozvučení, projektoru, plátna a rychlého Wi-Fi připojení.

Restaurace otvírá od pondělí do pátku od 11:30, v sobotu od 16:30. Zavírací doba není určena, záleží na dohodě s personálem.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva v Mad baru neměla chybu. Zvolili jsme si tento bar pro firemní večírek a již od začátku na mě pan majitel působil příjemným a profesionálním dojmem. Sestavil nám vše dle našich přání a dodal svoje zkušenosti. Nic nebylo problém a i díky tomu odcházeli všichni spokojeni. Kvalitní,skvěle dochucené jídla,kde si vybere opravdu každý. Milé,krásné barmanky. Prostě skvělá kombinace v útulném prostředí.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO