5 fotek
Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Mad Bar

Restaurace nabízející širokou škálu kuchyní. Na své si přijde milovník mexických i italských pokrmů, které jsou připravovány výhradně z čerstvých surovin. Nechybí ani nabídka vegetariánských jídel.

V restauraci mají zkušenosti s pořádáním firemních večírků a prezentací, oslav narozenin, vernisáží, seminářů, školení, workshopů a tiskových konferencí. 

Nabízí technické zabezpečení včetně několika systémů ozvučení, projektoru, plátna a rychlého Wi-Fi připojení.

Restaurace otvírá od pondělí do pátku od 11:30, v sobotu od 16:30. Zavírací doba není určena, záleží na dohodě s personálem.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 5

Návštěva v Mad baru neměla chybu. Zvolili jsme si tento bar pro firemní večírek a již od začátku na mě pan majitel působil příjemným a profesionálním dojmem. Sestavil nám vše dle našich přání a dodal svoje zkušenosti. Nic nebylo problém a i díky tomu odcházeli všichni spokojeni. Kvalitní,skvěle dochucené jídla,kde si vybere opravdu každý. Milé,krásné barmanky. Prostě skvělá kombinace v útulném prostředí.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace