Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 22x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace M Trojka

Moderní restaurace, kam si můžete zajít na dobré pivo, jídlo nebo víno a to vše za přijatelné ceny. V zajímavých prostorách najdete pivnici s plzeňským pivem a vinárnu s restaurací. K dispozici jsou také dva salónky k pronajmutí pro soukromé akce, vinný sklípek a vinná banka, kde si můžete uložit svá vína a popřípadě je nabízet hostům za vámi určené ceny. Jedinou kuřáckou částí restaurace je "klub džentlmenů", ideální pro společenské konverzace u dobrého pití.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Podnik jsem opakovaně doporučil pro posezení se zahraniční návštěvou a dle kolegů i soudu mého to byla ta správná volba. Velice příjemný personál, jídlo skvělé chuti, není co vytknout a rádi se vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velice příjemné prostředí pro posezení s kamarády a přáteli u dobrého piva případně chutného pokrmu. Obsluha vstřícná, příjemná, jsme tu vždy obzvláště spokojeni.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Příjemné nekuřácké prostředí. Cenová hladina trošku vyšší, nicméně odpovídající kvalitě jídla a službám. Stavili jsme se na nedělní oběd pro 8 lidí a všichni byli spokojeni.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO