7 fotek

Restaurace Lužánka

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Lužánka

Tato pivní restaurace Lužánka, dlouho známá jako Szeged leží v samé blízkosti Lužáneckého parku. Přijďte ochutnat českou kuchyni v moderním provedení pod taktovkou Jiřího a Lukáše Pavlovce, kteří se Vám jako otec a syn snaží dopřát spokojenou návštěvu. Na čepu různé druhy pivních speciálů dle ročního období, Starobrno od tradičního až po extra chmeleného ležáka, nefiltrovaný ležák nebo Straročeský Malvaz.

Prostory rozděleny na nekuřáckou restauraci a pivnici. 
Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 5

Jako speciál na čepu byl Kocour 12ctka, jinak mají Poutníka a Svijany. Pivo a míra dobrá, obsluha byla rychlá – bohužel jsme v podniku byli sami, zasloužili by si více hostů. My si dali pizzu fresh – ta nás velmi překvapila, základ byl zapečený, ale zbytek, jako parmazán, prosciutto a listový salát byl na ní čerstvý, což je super nápad, takový pizzový salát. Druhá pizza byla klasika – Positano - sýrovosalámová. Pizzy měly tlustější těsto, ale byly výborné.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace