Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Lužánka

Tato pivní restaurace Lužánka, dlouho známá jako Szeged leží v samé blízkosti Lužáneckého parku. Přijďte ochutnat českou kuchyni v moderním provedení pod taktovkou Jiřího a Lukáše Pavlovce, kteří se Vám jako otec a syn snaží dopřát spokojenou návštěvu. Na čepu různé druhy pivních speciálů dle ročního období, Starobrno od tradičního až po extra chmeleného ležáka, nefiltrovaný ležák nebo Straročeský Malvaz.

Prostory rozděleny na nekuřáckou restauraci a pivnici. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako speciál na čepu byl Kocour 12ctka, jinak mají Poutníka a Svijany. Pivo a míra dobrá, obsluha byla rychlá – bohužel jsme v podniku byli sami, zasloužili by si více hostů. My si dali pizzu fresh – ta nás velmi překvapila, základ byl zapečený, ale zbytek, jako parmazán, prosciutto a listový salát byl na ní čerstvý, což je super nápad, takový pizzový salát. Druhá pizza byla klasika – Positano - sýrovosalámová. Pizzy měly tlustější těsto, ale byly výborné.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dlouho jsem již nebyl v hospodě kde by tak vařily sice žádné speciality zde nenaleznete ale kdo hledá poctivé jídlo za rozumnou cenu která je více než přijatelná.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO