Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

3 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Luna Club 07

Stylová restaurace byla nově postavena v roce 2007 v komerčním objektu sídlištní části Teplic- Trnovany. Restaurace je to správné místo pro příjemné posezení s přáteli, pro romantickou večeři, důležité obchodní jednání, rodinnou oslavu či firemní akci. Nabízí široký výběr českých i evropských specialit včetně čerstvých salátů. 150 míst u stolů v nejrůznějších variantách uspořádání je Vám plně k dispozici a to 365 dnů v roce. O víkendech se restaurace rázem rozšíří o dalších 200 míst k sezení. Tento velice útulný sál lze využít pro různé firemní akce, ale třeba i svatební hostinu. Každý víkend pro Vás zde pořádají od 22.00 - 05.00 oldies párty pod vedením nejoblíbenějších Teplických DJs.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba