Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Luna Club 07

Stylová restaurace byla nově postavena v roce 2007 v komerčním objektu sídlištní části Teplic- Trnovany. Restaurace je to správné místo pro příjemné posezení s přáteli, pro romantickou večeři, důležité obchodní jednání, rodinnou oslavu či firemní akci. Nabízí široký výběr českých i evropských specialit včetně čerstvých salátů. 150 míst u stolů v nejrůznějších variantách uspořádání je Vám plně k dispozici a to 365 dnů v roce. O víkendech se restaurace rázem rozšíří o dalších 200 míst k sezení. Tento velice útulný sál lze využít pro různé firemní akce, ale třeba i svatební hostinu. Každý víkend pro Vás zde pořádají od 22.00 - 05.00 oldies párty pod vedením nejoblíbenějších Teplických DJs.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO