Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 160x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Luka Lu

Přehled hodnocení
87% celkově
86% personál
91% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 74x
4 65x
3 12x
2 3x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 3
prostředí 5
jídlo 2
Trvalo mi několik let než jsem do této slibně a barevně vyhlížející restaurace opravdu zašla, ale po dnešním zklamání ani nemyslím, že jim dám druhou šanci. Obsluha byla přátelská a zkraje večera docela šla, ale kolem deváté večer už se v zadní části restaurace někdo ukázal spíš výjimečně. Víno i vodu jsme si s kamarádkou musely téměř celý večer dolevat samy. Prázdné talíře po předkrmu ležely na stole dobrých 15 minut, než je obsluha aspoň odnesla. Po dvou dotazech na dezert jsme musely čekat téměř 20 minut, než někdo vůbec přišel pro naši objednávku. Při odchodu jsme zjistily, proč to vše tak trvalo - obsluha se spolu bavila u stolu u pokladny, takže chápu, že se jim dozadu do restaurace moc nechtělo. Co se jídla týká, bylo to velké zklamání. Mušle na předkrm byly nedochucene a jedna dokonce zkazena. Krevetovy špíz s cherry rajcatky také nedochucený a krevety také už něco zažily, než se dostaly k nám na stůl. Losos jako hlavní jídlo byl ok, ale spíš průměrný, žádný zázrak. Moje grilovaná chobotnice opět nedochucená, ikdyz musím uznat, že jinak byla dobře připravena a rozhodně nebyla gumová, jak se to občas někde stává. Na dobrou chobotnici si ale příště zajdu 100% někam jinam, tady to bylo na spodní hranici průměrnosti. Nejlepší na naší návštěvě bylo prostředí, to se v Luka Lu maximálně povedlo a za to jim dáváme 100%. Jinak fakt zklamání.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemný podnik, za vlahého letního večera určitě doporučuji využít zahrádku, která hýří barvami a přenese Vás do idylického Středomoří. Obsluha na jedničku, rádi se sem budeme vracet.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Úžasné místo, nádherně vyzdobený interiér a doporučuji vyzkoušet i zahrádku. Jídlo moc dobré, doporučuji pro milovníky srbské a chorvatské kuchyně. Doporučuji!
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Nice place and english speaking staff, pleasant and polite . The food selection is wide and tasty (and pricy), nice place to spend an evening for dinner with some friends.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krasna stredomorska restaurace v centru. Vybraly jsme si krasny den na posezeni na zahradce. Mohu urcite doporucit, je tam nekolik ptacku v klecich, takze se zabavi ze i deti.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Úžasné prostředí a skvělé jídlo. Atmosféra podniku je pro mě jako malá dovolená v centru velkoměsta. Každý, kdo má rád život a barvy si přijde na své.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
The restaurant look and feel is special and very nice. The staff is friendly and helpful. If you like seafood and fishes, it's a good place to go. The food was nice. I went there in order to experience the special design of the place and Balkan food. I am not so crazy about Balkan food so I don't feel the need to go back any time soon but overall I was pleased
Restaurace Luka Lu Restaurace Luka Lu

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO