Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 179x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Luka Lu

Přehled hodnocení
86% celkově
85% personál
91% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 87x
4 71x
3 18x
2 3x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Za me velké zklamaní vysněné restaurace. Na poznámku v rezervaci, ze slavime 11.let výročí nebyla žádná reakce. Při objednání vina se pan číšník na naši volbu tvářil divně, víno které jsme vybrali pry není uplne to nejlepší- tak proč ho maji v nabídce? Na jeho doporučení jsme tedy zvolili viní dražší- Bocelli a bylo přímo famózní. Předkrm fantasticky, jen skořápky ze slavek nebyly ani po půlhodině čekání na hlavní chod uklizeny ze stolu. Za dvou hlavních jídel byly špatně udělány obě :-( steak byl místo rare udělán well done ci spise az vysušeně, plněné kalamary byly prázdné. Personal ve výsledku steak neuctoval, což bylo příjemné gesto. Celkové na me ale restaurace dobry dojem neudělala.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jeden z nejoblibenejsich prazskych podniku! Uzasne promysleny a vkusne zarizeny podnik s dokonalou kuchyni. Vrele doporucuji pro navstevy kterehokoliv typu. Zahradka taky stoji za to!
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Luka Lu je barevné místo s balkánským duchem. Restauraci jsme si vybrali kvůli nabídce ryb a ta nezklamala. Kalamár na grilu, pražma, chobotnicový salát. Jen makedonské víno má mínus. Obsluha působila uspěchaně a unaveně a na jídlo jsme čekali docela dlouho. Přesto doporučujeme. No a papoušci (krásní!) do restaurace nepatří! :-)
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Nejvíc jsme si pochutnali na grilovaných vepřových klobásách, ty byly opravdu vynikající. Bijela vješalica byla tužší, kuřecí prsíčko plněné špenátem a gorgonzolou vysušené a americké brambory připálené. Obsluha byla tentokrát pomalejší. Cenová hladina je vyšší, předražené mi přijdou domácí limonády (např. pomerančová (sirup a pár kousků pomeranče) 0,4 l za 95 Kč - to už se blíží ceně freshe). Dnes kvalita neodpovídala ceně.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Luka Lu
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Naprosto luxusní chobotnicovy salát. Nevím, zda jsem kdy jedl lépe upravenou a tak chutnou a měkkou chobotnici, výborná okurkova limonada, dobre namichany Aperol, přívětivý personal a prostředí, které miluji.
Restaurace Luka Lu
Celkově   
personál 1
prostředí 2
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
The restaurant is nice with a funny decoration, it is very colourful. Food is great. I recommend the octopus and calamari. A good place where to eat fish in Prague.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO