Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 164x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Luka Lu

Přehled hodnocení
88% celkově
87% personál
92% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 78x
4 65x
3 12x
2 3x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělý podnik, výborné jídlo, moc milý personál. Vyšší ceny... ráda však přijdu znovu!
Restaurace Luka Lu
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
If you want to taste the best octopus in Prague you have to visit Luka Lu restaurant! There is nice atmosphere, very friendly staff and delicious food from Balkan and Adriatic cuisine. You have to go there and enjoy it!
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci Luka Lu znám poměrně dlouho. Interiér je v balkánském stylu, občas může působit až kýčovitě, ale později, když sedíte déle v restauraci dýchne na Vás ta pravá balkánská pohoda a temperament této země, jako kdybyste byli někde u moře na terásce. Co se týče jídla, musím doporučit jejich výběr z čerstvých ryb a různé rybí speciality. Chobotnicový salát a grilovaná pražma je delikatesou, která Vám obohatí chuťové pohárky. Luka Lu dle žebříčku TOP restaurací, patří cca na 40 místě nejlepších restaurací i co se týče cenové relace, takže ceny jsou přiměřené. Rozhodně doporučuji navštívit. Bude to gastronomický zážitek. Ještě jen malá zmínka k personálu, profíci, kteří ví, jak se mají chovat k hostům.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 3
prostředí 5
jídlo 2
Trvalo mi několik let než jsem do této slibně a barevně vyhlížející restaurace opravdu zašla, ale po dnešním zklamání ani nemyslím, že jim dám druhou šanci. Obsluha byla přátelská a zkraje večera docela šla, ale kolem deváté večer už se v zadní části restaurace někdo ukázal spíš výjimečně. Víno i vodu jsme si s kamarádkou musely téměř celý večer dolevat samy. Prázdné talíře po předkrmu ležely na stole dobrých 15 minut, než je obsluha aspoň odnesla. Po dvou dotazech na dezert jsme musely čekat téměř 20 minut, než někdo vůbec přišel pro naši objednávku. Při odchodu jsme zjistily, proč to vše tak trvalo - obsluha se spolu bavila u stolu u pokladny, takže chápu, že se jim dozadu do restaurace moc nechtělo. Co se jídla týká, bylo to velké zklamání. Mušle na předkrm byly nedochucene a jedna dokonce zkazena. Krevetovy špíz s cherry rajcatky také nedochucený a krevety také už něco zažily, než se dostaly k nám na stůl. Losos jako hlavní jídlo byl ok, ale spíš průměrný, žádný zázrak. Moje grilovaná chobotnice opět nedochucená, ikdyz musím uznat, že jinak byla dobře připravena a rozhodně nebyla gumová, jak se to občas někde stává. Na dobrou chobotnici si ale příště zajdu 100% někam jinam, tady to bylo na spodní hranici průměrnosti. Nejlepší na naší návštěvě bylo prostředí, to se v Luka Lu maximálně povedlo a za to jim dáváme 100%. Jinak fakt zklamání.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemný podnik, za vlahého letního večera určitě doporučuji využít zahrádku, která hýří barvami a přenese Vás do idylického Středomoří. Obsluha na jedničku, rádi se sem budeme vracet.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Úžasné místo, nádherně vyzdobený interiér a doporučuji vyzkoušet i zahrádku. Jídlo moc dobré, doporučuji pro milovníky srbské a chorvatské kuchyně. Doporučuji!
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO