Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 215x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Luka Lu

Luka Lu je oblíbený podnik na Malé Straně, který vám otevře pestrý svět plný balkánských specialit a idylické středomořské atmosféry. Mezi slavné hosty restaurace patřil Václav Havel i Lou Reed.

V Luka Lu ochutnáte opravdové Středomoří. Výborné jsou zdejší mořské plody, ryby, čerstvé těstoviny nebo masové speciality. Co byste tu rozhodně měli vyzkoušet? Pochoutky balkánské kuchyně v čele s čevapčiči, pljeskavicí nebo ajvarem.

Veselý pestrobarevný interiér vás svou uvolněnou náladou přenese přímo do středomořského přístavu. Stěny zdobí naivní obrazy chorvatského malíře Ivana Generaliće, u stropu visí krejčovský stůl i s šicím strojem a nechybí ani falešné okenice a balkóny s prádlem. Pohodovou atmosféru v Luka Lu dokreslují vesele švitořící andulky a kanárci.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Skvělé prostředí; nádherný a pestrobarevný interiér. Delikátní jídlo. Skvělá česká obsluha; zahraniční obsluha katastrofa. Navíc nás neusadili dle prosby. Na nic moc místo. Zbytečné si tím kazí dojem z jinak skvělého místa.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Atmosféra restaurace je jedinečná a rozhodně stojí za návštěvu. Jídlo je autentické, ale maso bylo trochu tuhé a klobásky na můj vkus dost slané. Zato výběr vín je znamenitý a vína lahodná. Personál je pozorný, stále k ruce.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO