Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 174x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Luka Lu

Luka Lu je oblíbený podnik na Malé Straně, který vám otevře pestrý svět plný balkánských specialit a idylické středomořské atmosféry. Mezi slavné hosty restaurace patřil Václav Havel i Lou Reed.

V Luka Lu ochutnáte opravdové Středomoří. Výborné jsou zdejší mořské plody, ryby, čerstvé těstoviny nebo masové speciality. Co byste tu rozhodně měli vyzkoušet? Pochoutky balkánské kuchyně v čele s čevapčiči, pljeskavicí nebo ajvarem.

Veselý pestrobarevný interiér vás svou uvolněnou náladou přenese přímo do středomořského přístavu. Stěny zdobí naivní obrazy chorvatského malíře Ivana Generaliće, u stropu visí krejčovský stůl i s šicím strojem a nechybí ani falešné okenice a balkóny s prádlem. Pohodovou atmosféru v Luka Lu dokreslují vesele švitořící andulky a kanárci.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
The restaurant is nice with a funny decoration, it is very colourful. Food is great. I recommend the octopus and calamari. A good place where to eat fish in Prague.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili na doporučení přátel a udělali jsme dobře. Velmi zajímavý a originální interiér, restaurace je veliká, i když se z venku nezdá, letní zahrádka musí být taky příjemná. Obsluha velmi ochotná a jídlo vynikající.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace se nachází v klidné části Prahy u Újezdu. Styl je poněkud zvláštní, ale velice osobitý. S personálem nebyl jediný problém, byli všichni velice ochotní. Samotné jídlo bylo průměrné, nic co by vybočovalo ze standardu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO