Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Obzor

    Pec pod Sněžkou, Pec pod Sněžkou 221, 54221

Restaurace Luční bouda

V nejvýše položené restauraci v České Republice si hosté pochutnají na vynikajících horských specialitách. Vaří zde výbornou českou kuchyni, domácí polévky, minutkové speciality, ochutnat lze také tlačenku nebo pikantní klobásy, z dezertů by hosté neměli vynechat borůvkové palačinky či jablečný závin. Nově je pro ty, kteří nemají čas na posezení v restauraci, otevřen bufet s rychlým, ale velmi kvalitním občerstvením. Restaurace je velmi stylová a prostorná, pohodlně se v ní usadí až 200 lidí. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace Luční bouda
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Skvěle zorganizovaný servis je všímavý, rychlý a hlavně PŘÍJEMNÝ. Posezení je pak super záležitostí a přestože jsou ceny poněkud vyšší, jídlo kvalitou odpovídá. Stejně tak jako zdejší pivo Paroháč, které je super i po snesení dolů do Pece v batohu ;-). Rozhodně doporučuji!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Nabídka jídel je menší, ale to je pochopitelné vzhledem k nadmořské výšce. Borůvkové knedlíky jsou luxusní a vlastní pivo značky Paroháč nemá chybu. K tomu trpělivá a příjemná obsluha. Všem návštěvu vřele doporučuji. Jo a snídaně jsou zde také super!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO