Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 28x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Loving Hut Poříčí

Loving Hut International Vegan Restaurant & Café je mezinárodní síť veganských restaurací založená Nejvyšší Mistryní Ching Hai. Hlavním motem společnosti je mír, láska a harmonie mezi všemi bytostmi. Nabízí zde nejenom příjemné prostředí, dostatek místa ale samozřejmě také skvělé občerstvení pro tělo i mysl. Ve dvoupatrových prostorách najdete též Fresh bar s nápoji z čerstvého ovoce a zeleniny a jedinečně zásobený veganský obchod World vegan.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Super místo na rychlou veceri kousek od Florence a namesti republiky. Zajimava vegetarianska nabídka: a super vegetarianske sushi. Matcha tea k piti pro zmenu. jedine personal trosku pomalejšího tempa :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ve veganské restauraci Loving Hut jsem již byla jedenkrát, ale v jiné pobočce. Výběr jídel byl zde pestrý, prostředí útulně zařízené a personál příjemný. Určitě znovu dorazíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po práci sem s kolegyní rády zajdeme, především kvůli čerstvému a lehkému jídlu, jeho rozmanitosti a možnosti si na talíř nakombinovat přesně to, na co se nám po náročném dni sbíhají sliny. Ceny jsou úplně super na centrum. V tomto počasí vřele doporučuju jejich polévky, zahřály nás jak po těle, tak na duši :-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO