Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 25x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Loving Hut Poříčí

Loving Hut International Vegan Restaurant & Café je mezinárodní síť veganských restaurací založená Nejvyšší Mistryní Ching Hai. Hlavním motem společnosti je mír, láska a harmonie mezi všemi bytostmi. Nabízí zde nejenom příjemné prostředí, dostatek místa ale samozřejmě také skvělé občerstvení pro tělo i mysl. Ve dvoupatrových prostorách najdete též Fresh bar s nápoji z čerstvého ovoce a zeleniny a jedinečně zásobený veganský obchod World vegan.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Do restaurace chodím opakovaně, a to především kvůli velkému výběru jídla a kvůli výborné vegetariánské nabídce. Jako vždy mě jídlo velmi uspokojilo, určitě se sem budu nadále vracet.
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Pulotové bistro.jidlo na vahu. Vege fresh style . Vodu uz zpoplatnili.škoda. prostředí jídelny než restaurace.ale s tím se počítá.takový je koncept loving hut. Eat clean eat quickly
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Do Loving Hut chodím zdravě povečeřet, ale mají co zlepšovat. Jídlo je formou bufetu kdy si nandaváte sami a potom Vám to zváží, už jsem podruhé měla docela studené jídlo. Obsluha by také mohla umět lépe česky a trochu se usmát ;) Prostředí spíše jídelnové, hezčí je to u velkých oken s výhledem na Poříčí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO