Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 228x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace loVeg

Jsme veganská restaurace, sídlící na pražských Hradčanech. Naše kuchyně je založená pouze na rostlinných produktech a menu je ovlivněno veganskými recepty z celého světa. Nabízíme tak etickou variantu jídel mnoha chutí i vůni, která jasně dokazuje, že veganská strava je pestrá, lehká a zdravá. To vše představujeme v unikátním prostředí původně středověkých prostor, doplněných dekoracemi z exotického Bali. Našim cílem je ukázat, že jídlo je zážitek všech smyslů a jeho správnou volbou můžeme aktivně pomoci od utrpení nejen zvířatům, ale návazně i celé Zemi.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Přišli jsme, vstupní dveře zamčené, na zvonek nikdo nereagoval, tak jsme zase odešli.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Výborný poměr cena/výkon v dané lokalitě. Hezké útulné prostředí. Velmi chutné jídlo i personál až na drobné chybky byl moc ochotný a milý. Zkusili jsme loVeg burger a ten byl výborný. Předkrm carpaccio z červené řepy bych trošku okořenil nebo dochutil. Předkrm tataráček z avokáda byl super. Určitě přijdeme znovu.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO