Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Lovas & Lovas Restaurant

Rodinná restaurace Lovas & Lovas nabízí speciality převážně jižanských kuchyní, ale také i čerstvé ryby, steaky, domácí těstoviny nebo lehké saláty. Každý den je zde zákazníkům nabízeno denní menu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Ač nejsem zastánce masa, jejich husí prsíčka s višňovou omáčkou byly nepřekonatelné. A co dokáží udělat s grilovanou zeleninou, musíte vyzkoušet. Doporučuji i dezert. Měla jsem čokoládový cake se zmrzlinou. Jediné, co bych vytkla, je velikost dezertu. Ten byl poněkud přehnaně veliký. Personál byl velice příjemný a ochotný.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Pokud si chcete dopřát v Poděbradech výborný oběd nebo večeři, tak zkuste zajít do této restaurace. Jako předkrm jsme zvolili zrající kozí sýr jemně vyšlehaný s bylinkami s carpacciem z marinované červené řepy, polévku silný hovězí vývar z morkových kostí a jako hlavní chod pečená prsa z vodňanské kachny a dorůžova grilovaná vepřová panenka. Vše bylo výtečné.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO