Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Lotus

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Dalo nám hodně "práce" restauraci v areálu Sapy vůbec najít, jelikož jsme tam byli poprvé. Jinak musím říct, že milé překvapení. Jídlo bylo velmi chutné, obsluhující personál všímavý a ochotný. Prostředí restaurace čisté. Kdo má zájem ochutnat vietnamské jídlo, ať si sem určitě cestu udělá, za nás mohu doporučit vyzkoušet.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Byla to naše první návštěva v Sapě v této restauraci, díky voucheru od Slevomatu a musíme říci, že jsme byli skutečně mile překvapeni, a to jak prostředím restaurace, tak jídlem samotným. Pochutnali jsme si jak na polévce, tak na nudlích. Čisté a příjemné prostředí, ochotný personál. Pro nás hodně z ruky, ale i tak není vyloučeno, že si možná v budoucnu návštěvu ještě zopakujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Přijeli jsme do Sapy poprvé. Vzhledem k pokročilé době jsme si nemohli moc vybírat, kde si dáme jídlo. Většina bister již měla zavřeno. Tato restaurace neurazí, výběr jídel je velký, personál milý a ochotný. Prostředí čisté, ale na můj vkus dost obyčejné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
nalezení restaurace v areálu SAPA bylo dobrodružné, nicméně vedeni instinktem jsme se ocitli před podnikem ani jsme nevěděli jak (rozhodně nespoléhejte na místní, nikdo Lotus neznal:o)))). Ovšem po naservírování polévky jsmebyli opravdu v šoku. Místo očekávané mističky ochutnávací polévky před nás milá nevtíravá obsluha předložila středně velkou mísu odhaduji cca 1,5 l polévky, no prostě ohromné množství pro jednoho, spousta libového masa a nudlí. Výborná chuť pro nás opravdu exotická. Rozhodně doporučuji a já určitě zopakuji.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
V této restauraci jsme byli poprvé. Personál byl ochotný, obsluha velmi rychlá. Prostředí nás ovšem moc nenadchlo, je průměrné. Jídlo chutné a pěkně barevné. Rozhodně v budoucnu ještě navštívíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvělý podnik uprostřed areálu SAPA. Výborné vietnamské jídla, především polévky pho bo nebo pho ga. Obsluha je milá a všímavá, na jídlo není potřeba dlouho čekat.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Velmi milá a příjemná obsluha, jídlo bylo opravdu výborné, pokud bychom měli najít jedinou výtku (za kterou ovšem samotný podnik nemůže, spíše je to upozornění pro ostatní návštěvníky), tak pouze to, že vzhledem k hezkému slunečnému počasí jsme seděli venku na terase a bohužel tam byla poněkud cítit kanalizace a různé jiné ne úplně libé "vůně". Ale celkově doporučujeme. Tomáš
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná restaurace uvnitř Sapy. Maximálně ochotný a příjemný personál. Velký výběr vietnamských jídel - my jsme si dali Pho Ga a letní závitky. Byl jsem spokojen s tím, že v Pho Ga nebyl obsažen zvýrazňovač chuti.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
za me urcite super Pho Bo polevka, ktera nikdy nezklame. Vyborne zasiti i kdyz miska je mensi nez jinde. Restaurace je velka. Obsluha rozumi cesky. Doporucuji zajit ochutnat.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci doporučuji především kvůli autentické atmosféře. Tradiční jídla jako Pho Bo nebo Pho Ga rozhodně nezklamu. Jedna z těch lepších restaurací v Sappě. Ochotný personál.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO