Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Lotus

Kvalitní vietnamská kuchyně. Možnost pronájmu tří salonků s vysokou kapacitou hostů (svatby, oslavy, párty, karaoke, školení).

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Dalo nám hodně "práce" restauraci v areálu Sapy vůbec najít, jelikož jsme tam byli poprvé. Jinak musím říct, že milé překvapení. Jídlo bylo velmi chutné, obsluhující personál všímavý a ochotný. Prostředí restaurace čisté. Kdo má zájem ochutnat vietnamské jídlo, ať si sem určitě cestu udělá, za nás mohu doporučit vyzkoušet.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Byla to naše první návštěva v Sapě v této restauraci, díky voucheru od Slevomatu a musíme říci, že jsme byli skutečně mile překvapeni, a to jak prostředím restaurace, tak jídlem samotným. Pochutnali jsme si jak na polévce, tak na nudlích. Čisté a příjemné prostředí, ochotný personál. Pro nás hodně z ruky, ale i tak není vyloučeno, že si možná v budoucnu návštěvu ještě zopakujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Přijeli jsme do Sapy poprvé. Vzhledem k pokročilé době jsme si nemohli moc vybírat, kde si dáme jídlo. Většina bister již měla zavřeno. Tato restaurace neurazí, výběr jídel je velký, personál milý a ochotný. Prostředí čisté, ale na můj vkus dost obyčejné.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO