Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 60x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Lotos Restaurant

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Byli jsme zde na základě voucheru ze Slevomatu, obsluha byla tragicka, na čaj jsme v prázdné restauraci čekali 40 minut. Jídlo bylo prazvláštní chuti a celkově je lepší se tomuto místu vyhnout.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Chtěly jsme s kamarádkou zkusit novou čínskou restauraci, ale kromě hezkého prostředí jsme byly celkem zklamané!! Objednaly jsme si kuřecí kousky v sladkokyselé omáčce a místo toho jsme dostaly nějakou nahrubo nakrájenou zeleninu, která plavala v zředěném kečupu a nelíbilo se nám také předražené nealko!! Tady už nepůjdeme.
Lotos Restaurant
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Ochotná a rychlá obsluha, dobře dochucené kuřecí kousky na sečuánský způsob s bambusem a chilli, výborně uvařená rýže, nicméně talíře by měly být určitě nahřívány. Odpovídající poměr mezi cenou a výkonem.
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Prostředí restaurace je velice krásné a pohodové. Obsluha se snaží, ale je mírně pomalá a to i při prázdné restauraci a někdy až vlezlá. Jídlo je chuťově dobré.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Je to restaurace ve které jsem byl nesčetněkrát, naposledy s přítelkyní. Nabídka jídla je originální, to samé pokud jde o chuť jídla. Vybere si zde každý. Mohu jen doporučit.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo výborné, obsluha příjemná a pozorná, ale to prostředí by určitě šlo vylepšit. Prostředí není odpovídající restauraci s takovým jménem a tak zavedenou v Ostravě.
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Bohužel jsme byli značně zklamáni. I když jídlo bylo dobré čekali jsme na předkrm 1 hodinu a na hlavní chod další hodinu a to i přesto, že byla restaurace téměř prázdná. Omluva od paní servírky, ale žádná jiná kompenzace.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace nenadchne ale neda se rict ze by byla z nejhorsich. Dali jsme si jarni zavitky plněné zeleninou a houbami, podávané se švestkovou omackou a pochutbali nsme si.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO