Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 61x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Lotos Restaurant

Pravá chuť Hongkongu, tradiční čínské stolování, elegantní moderní prostředí a profesionální obsluha – vítejte v ostravském Lotos Restaurantu. Zdejší speciality ochutnal i slavný jamajský sprinter Usain Bolt.

Lotos je příjemná čínská restaurace, která se specializuje na hongkongskou kuchyni. Při přípravě pokrmů tu vycházejí z čínských receptur, profesionálně a s citem je ale upravují na míru evropským chutím. Kuchyni velí ostřílený šéfkuchař Jan Marjo, který má bohaté zkušenosti ze zahraničí a učil se i od čínských mistrů z Hongkongu.

V restauraci Lotos zažijete atmosféru tradičního čínského stolování. Pokrmy se servírují doprostřed stolu, odkud si každý nabírá podle své chuti. Můžete tak kombinovat a vyzkoušet různé druhy jídla.

Interiér je elegantní a stylový, nechybí autentické dekorace a doplňky. Působivou atmosféru dokresluje zklidňující asijská hudba.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Prostředí restaurace je velice krásné a pohodové. Obsluha se snaží, ale je mírně pomalá a to i při prázdné restauraci a někdy až vlezlá. Jídlo je chuťově dobré.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Je to restaurace ve které jsem byl nesčetněkrát, naposledy s přítelkyní. Nabídka jídla je originální, to samé pokud jde o chuť jídla. Vybere si zde každý. Mohu jen doporučit.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo výborné, obsluha příjemná a pozorná, ale to prostředí by určitě šlo vylepšit. Prostředí není odpovídající restauraci s takovým jménem a tak zavedenou v Ostravě.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO