Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 60x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Lotos Restaurant

Pravá chuť Hongkongu, tradiční čínské stolování, elegantní moderní prostředí a profesionální obsluha – vítejte v ostravském Lotos Restaurantu. Zdejší speciality ochutnal i slavný jamajský sprinter Usain Bolt.

Lotos je příjemná čínská restaurace, která se specializuje na hongkongskou kuchyni. Při přípravě pokrmů tu vycházejí z čínských receptur, profesionálně a s citem je ale upravují na míru evropským chutím. Kuchyni velí ostřílený šéfkuchař Jan Marjo, který má bohaté zkušenosti ze zahraničí a učil se i od čínských mistrů z Hongkongu.

V restauraci Lotos zažijete atmosféru tradičního čínského stolování. Pokrmy se servírují doprostřed stolu, odkud si každý nabírá podle své chuti. Můžete tak kombinovat a vyzkoušet různé druhy jídla.

Interiér je elegantní a stylový, nechybí autentické dekorace a doplňky. Působivou atmosféru dokresluje zklidňující asijská hudba.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Je to restaurace ve které jsem byl nesčetněkrát, naposledy s přítelkyní. Nabídka jídla je originální, to samé pokud jde o chuť jídla. Vybere si zde každý. Mohu jen doporučit.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo výborné, obsluha příjemná a pozorná, ale to prostředí by určitě šlo vylepšit. Prostředí není odpovídající restauraci s takovým jménem a tak zavedenou v Ostravě.
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Bohužel jsme byli značně zklamáni. I když jídlo bylo dobré čekali jsme na předkrm 1 hodinu a na hlavní chod další hodinu a to i přesto, že byla restaurace téměř prázdná. Omluva od paní servírky, ale žádná jiná kompenzace.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO