Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 54x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Lotos Restaurant

Pravá chuť Hongkongu, tradiční čínské stolování, elegantní moderní prostředí a profesionální obsluha – vítejte v ostravském Lotos Restaurantu. Zdejší speciality ochutnal i slavný jamajský sprinter Usain Bolt.

Lotos je příjemná čínská restaurace, která se specializuje na hongkongskou kuchyni. Při přípravě pokrmů tu vycházejí z čínských receptur, profesionálně a s citem je ale upravují na míru evropským chutím. Kuchyni velí ostřílený šéfkuchař Jan Marjo, který má bohaté zkušenosti ze zahraničí a učil se i od čínských mistrů z Hongkongu.

V restauraci Lotos zažijete atmosféru tradičního čínského stolování. Pokrmy se servírují doprostřed stolu, odkud si každý nabírá podle své chuti. Můžete tak kombinovat a vyzkoušet různé druhy jídla.

Interiér je elegantní a stylový, nechybí autentické dekorace a doplňky. Působivou atmosféru dokresluje zklidňující asijská hudba.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Chutné jídlo i pití, pohotová obsluha a příjemná atmosféra, to je kombinace, díky které se do této restaurace vždy ráda vracím. Ani teď nezklamala a odcházeli jsme spokojeni a příjemně naladěni.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V Ostravě asi bez konkurence. Obsluha 100%, jídlo 90%. Jediný problém bylo horko. Ne teplo, ale vysloveně horko. Nicméně to je problém jenom v létě, že:) Přijdeme opět.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Byli jsme na voucher, jídlo bylo dobré. Možná menší porce než při výběru z jídelníčku. Obsluha však velmi velmi milá, pozorná. Prostředí líbezné.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO