Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Long Street Burger

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Objednávku tatarských bifteku je nutné učinit nejméně jeden den předem,pro zajištění čerstvého masa,-nedorozuměním jsme objednávku upřesnili cca 2 hod.před podáváním vedoucí potřebné maso ale zajistila.Tatarské bifteky se zde podávají jíž zamíchané se všemi příslušnýmí přísadami,spíš bych ocenil vlastní úpravu individuálně podle chuti přísad(vejce,pepř,cibulka,hořčice atd).Další objednávky byly bez chyby.Výborně chutnali hambergery,které toho dne byly ve slevě.Restauraci mohu vřele doporučit s upozorněním na objednávku tatráků den předem a neobvyklý způsob jejich přípravy.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
malý podnik se slušnou nabídkou burgerů. Obsluha milá, příjemná. "Long Street Burger" byl výborný, maso šťavnaté, velmi dobře ochucené, akorát propečené. Velikost tak akorát aby se dala sníst. Dojem kazil jen poněkud unavený salát coleslaw. stojí za návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající !!
Restaurace Long Street Burger
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velmi Nám zde chutnalo, prezentace jídel se povedla a obsluhu musím také velmi pochválit, profesionální přístup ve všech směrech. MOHU DOPORUČIT!!!
Restaurace Long Street Burger Restaurace Long Street Burger

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO