Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Lokobar

Ve Všetatech je nádražka umístěná přímo v nádražní budově, která se nachází mezi dvěma nástupišti. Z oken restaurace tak můžete na jedné straně sledovat vlaky z Prahy do Mladé Boleslavi a na straně druhé z Lysé nad Labem do Ústí nad Labem. Uvnitř je ale fajn a tak vás dění venku možná ani nebude zajímat. A pokud přece jen ano, můžete si sednout na zahrádku přímo na nástupišti.

Po vstupu dovnitř se ocitnete v příjemném prostředí lokální hospody, kde dvě prostorné místnosti poskytují dostatek míst pro pravidelné i náhodné hosty. Uprostřed jsou kamna a dál od dveří malý bar v jehož blízkosti sedí místní, kteří si vesele povídají s obsluhou.

Najíst i napít se tu dá za velmi příznivé ceny, se dvěma polévkami a pitím se v pohodě vejdete do stovky a ještě si pochutnáte. Na výběr bylo o víkendu ze dvou polévek a dvou hlavních jídel.

Otevřeno mají ve Všetatech už od rána a o víkendu až do noci.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba