Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 108x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Lokál U Zavadilů

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Have been dining here throughout the past 1 year and Lokal has always been up-keeping its standard for food and services. Love their gulas with rice and pancake with ice cream.
Restaurace Lokál U Zavadilů Restaurace Lokál U Zavadilů Restaurace Lokál U Zavadilů Restaurace Lokál U Zavadilů Restaurace Lokál U Zavadilů Restaurace Lokál U Zavadilů
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tak jo, jaro je tady, konečně se dá sedět na zahrádce a vychutnat si skvěle ošetřené plzeňské, dršťkovku, tatarák a další pecky. Na sezonu jsou tady připraveni skvěle..! ;)
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Typicky česká "hospoda"... Na můj vkus příliš rušno... Mě osobně prostředí neoslovilo, ale proti gustu žádný dišputát... Jídlu nelze nic vytknout... Obsluha byla příjemná...
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Občas se U Zavadilů stavujeme na oběd. Vždy je na výběr několik lákavých jídel, obsluha je profesionální (je vidět "Ambi škola"), prostředí trochu rušnější, ale to k Lokálu patří. Příjemné jsou omalovánky pro děti nebo nabídka domácích limonád.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po první spokojené návštěvě, jsem po téměř měsíci navštívil restauraci znovu. Opět spokojenost, dobré jídlo, příjemná obsluha, fajn prostředí. Dobře vymyšlený koncept.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Vyborne jidlo, kachynka a svickova ❤ smazak s brambory standard - misto brambor bych radeji treba domaci hranolky nebo opecene brambory...ale jinak pecka
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tohle místo jsme našli poměrně náhodou při první procházce kdy se po zimě udělalo hezky a rozhodne jsme byli velmi potěšeni. Pivo excelentní, obsluha rychlá a profesionální, jídla ačkoliv dražší, tak nesmírně kvalitní, domácí a porce opravdu veliké. K tomu posezení na hezké terase se sluncem v zádech. Zkratka podnik, který mě po dlouhé době opravdu nadchl.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Tady se zklamání snad nikdy nedočkám - perfektně ošetřené a načepované plzeňské, domácí bramborové lupínky top, stejně tak tatarák, už aby bylo teplo na zahrádku, pak nebude co vytknout..! ;)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO