Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 180x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Lokál U Bílé kuželky

Staročeská restaurace na Malé Straně nabízí tradiční česká jídla v nejvyšší kvalitě připravovaná z čerstvých surovin od předních regionálních producentů. Pořádá i kurzy čepování piva pod vedením mistra světa v čepování 2010 Lukáše Svobody. Restaurace je součástí sítě Ambiente.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Dobré jídlo s kvalitními surovinami, fajn obsluha. Bohužel ale dávat stogramový plátek hovězího na talíř je směšné. Vůbec by taková gramáž neměla u masa v jídelním lístku být. Za tu cenu by klidně maso sneslo i 150g a to nejsem žádný obézní štamgast. V podniku je velmi nepříjemné osvětlení. Obecně příjemná návštěva.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Navštívili jsme restauraci s přáteli z Austrálie a kuželka nezklamala. Personál ochotný, nikdy nám nic nechybělo a se vším vyšli vztříct. Pivo vynikající, jídlo kvalitní klasika kterou jsme očekával. Určitě doporučuji zajít alespoň na jedno a třeba tlačenku :-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO