Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 183x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Lokál U Bílé kuželky

Staročeská restaurace na Malé Straně nabízí tradiční česká jídla v nejvyšší kvalitě připravovaná z čerstvých surovin od předních regionálních producentů. Pořádá i kurzy čepování piva pod vedením mistra světa v čepování 2010 Lukáše Svobody. Restaurace je součástí sítě Ambiente.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Lokal is a pleasant restaurant in the city centre (Mala Strana), stone throw from Charles bridge. It offers tradional Czech cuisine and very good Pilsner beer.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Lokál opět nezklamal. Milá a pozorná obsluha se o nás velmi dobře starala. Jejich smažený sýr je vynikající a pivo taktéž. Jedinou výtku mám směrem k našemu sezení u výklenku pro kuřáky - těsnění postarších dveří/oken není stoprocentní a kouř (i zima) celkem výrazně pronikal dovnitř.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Delicious Pilsner Urquell beer complimented with traditional cuisine served until 21:45 with several other beer related dishes served till their closing time. Superb service. The restaurant is split into two floors, top floor looks like a regular Pilsner Urquell branded and bottom one is situated in a cellar and get bit hot.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO