Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 118x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Lokál Pod Divadlem

Vychutnejte si pečlivě ošetřené pivo a čerstvě navařené domácí jídlo. Pivo zde putuje co nejkratšími trubkami rovnou do půllitru a zůstává čerstvé až do posledního loku. Kuchaři vaří českou klasiku bez umělých dochucovadel a polotovarů, vše je z čerstvých surovin od místních dodavatelů.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Tak jako každou návštěvu, kdy se zde sejdeme ať už s přáteli nebo si zajdeme na nedělní posezení s manželkou, vždy je to stylové, dobré a pivečko chutná jako křen. Jednoznačně doporučuji, Lokál nás nikdy nezklamal! A bonus - nebudete smrdět jako z kotelny.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Pivečko jako křen, tak jako vždy. Velmi milá a pozorná obsluha, stylové prostředí, fajnové jídlo a jednoznačně nejlepší pivo v Plzni. Sem se velmi často vracíme. :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO