Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 96x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Lokál Pod Divadlem

Vychutnejte si pečlivě ošetřené pivo a čerstvě navařené domácí jídlo. Pivo zde putuje co nejkratšími trubkami rovnou do půllitru a zůstává čerstvé až do posledního loku. Kuchaři vaří českou klasiku bez umělých dochucovadel a polotovarů, vše je z čerstvých surovin od místních dodavatelů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace čepuje výborné pivo a s jídlem jsme byli také spokojeni. Pečená žebra na pivě byla nejlepší, která jsme kdy jedli. Manžel měl drštkovou polévku, která chutnala, kuřecí řízek na másle a bramborový salát, který byl chuťově vynikající, jen za 230,- korun za kuřecí řízek se salátem by mohla být porce masa o něco větší, 150 g není moc ve srovnání s konkurencí, Káva a koláč byl jako od babičky :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět pecka, tentokrát v destičlenné skupině, a tradičně výborně ošetřené pivo, skvělé uzeniny (talián je nejvíc!), a vlastně nic nemělo chybu, moc rád se sem vracím(e)..! ;)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Lokál Pod Divadlem
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO