Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 112x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Lokal Blok

Moderní restaurace a každý večer plný bar. Takový je Lokal Blok, jedno z pulzujících center Smíchova.

Co je podle nás moderní restaurace? Taková, kde se najíte vydatně a přitom zdravě. Kde se vaří jen z čerstvých surovin a kde každý najde to právé, ať už je to kuskusový salát nebo šťavnatý steak. Kde vám natočí skvělé tankové pivo, nabídnou domácí limonádu, uvaří správně silné espresso a večer umíchají nápaditý drink. Taková, kde se nekouří, samozřejmě. Kde můžete zaparkovat své kolo a děti mohou řádit ve své vlastní herně. A kde si můžete posedět na letní terásce. 

Lokal Blok oslavuje a podporuje české adrenalinové sportovce a také všechny ty, kteří na cestě za dobrodružstvím udělali první krok a u druhého to nezabalili. Uvidíte, že i Vy pocítíte chuť právě zde naplánovat své vlastní dobrodružství.  A začít můžete hned dole pod restaurací, kde najdete jednu z největších bouldrových stěn v Evropě.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Skvělé jídlo, příjemná obsluha i prostředí. Určitě přijdete znovu! :)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Do této restaurace chodím s přáteli docela často, pokaždé mě ale něco nepříjemně překvapí. Nejvíc mi vadí to, že když chce člověk platit, nutí ho obsluha nakráčet do řady ke kase, kde každému z party jednotlivě odkliká jeho útratu. Chápu, že je to pro personál pohodlnější, ale pro strávníky je to poněkud dehonestující.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO