Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 118x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Lokal Blok

Moderní restaurace a každý večer plný bar. Takový je Lokal Blok, jedno z pulzujících center Smíchova.

Co je podle nás moderní restaurace? Taková, kde se najíte vydatně a přitom zdravě. Kde se vaří jen z čerstvých surovin a kde každý najde to právé, ať už je to kuskusový salát nebo šťavnatý steak. Kde vám natočí skvělé tankové pivo, nabídnou domácí limonádu, uvaří správně silné espresso a večer umíchají nápaditý drink. Taková, kde se nekouří, samozřejmě. Kde můžete zaparkovat své kolo a děti mohou řádit ve své vlastní herně. A kde si můžete posedět na letní terásce. 

Lokal Blok oslavuje a podporuje české adrenalinové sportovce a také všechny ty, kteří na cestě za dobrodružstvím udělali první krok a u druhého to nezabalili. Uvidíte, že i Vy pocítíte chuť právě zde naplánovat své vlastní dobrodružství.  A začít můžete hned dole pod restaurací, kde najdete jednu z největších bouldrových stěn v Evropě.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
První návštěva této restaurace. Milé prostředí i obsluha, jídlo kvalitní, ale nic excelentního. Hlavní výhoda je, že je nekuřácká. Když budu chtít plánovat něco na Praze 5, zopakuji návštěvu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tato restaurace me prekvapila svym interierem i kvalitou servirovaneho jidla. Denni menu byli dobre a koleguv steak z norskeho lososa pry vyborny-porce velika. Maly nedostatek - nemeli zadnou light colu.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO