Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

8 fotografií

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl V této restauraci lze použít Restu voucher.

Hodnocení Loft Restaurant

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Loft restaurant nedávno znovuotevřený. Z menu jsem si vybral jako předkrm uzeného pstruha, jenž byl velmi dobrý, pěkně naaranžovaný a celkově s tímto chodem jsem byl velmi spokojený, udělal na mne asi největší dojem. Dále následovala polévka, respektive krém z červené čočky. Dobré jídlo, za odpovídající cenu. Zajíc na červeném víně. Porce masa sice menší oproti náloži knedlíků, avšak maso samotné, připravené jak má být, pěkně šlo od kosti, chutné a jemné. Omáčka fajn, knedlíky taktéž. Dort "pavlova" byl v pohodě. Interier restaurace je laděn poněkud do tmavších barev, což ale v letních měsících nehraje moc prim, neb restaurant zavírá už v osm večer. Obsluha velmi rychlá a snaživá. Ono rychlá možná i proto, že o půl sedmé večer jsem tam byl jediný host, až o chvíli později došlo několik dalších. Za mne Loft nabízí dobré jídlo, za odpovídající ceny. Výběr jídla není nijak obsáhlý, ale i přes to si člověk vybere. Ideálně bych dal celkově 3.5 hvězdy. Účet 605 Kč, placeno 650 Kč.

 • Uživatelská fotka z Loft Restaurant
 • Uživatelská fotka z Loft Restaurant
 • Uživatelská fotka z Loft Restaurant
 • Uživatelská fotka z Loft Restaurant
 • +1
Rem
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba