Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

4 fotografie
Na mapě

Informace Localis restaurace a café

Rádi bychom Vám představili nově otevřenou nekuřáckou restauraci Localis, která nabízí posezení v kompletně zrekonstruovaném příjemném moderním interiéru. Restaurace se nachází v podloubí historického centra Hradce Králové a čítá 40 míst, v letních měsících je pro naše hosty připravena zahrádka. Ochutnat u nás můžete pokrmy připravované z pečlivě vybíraných surovin s ohledem na roční období, s využitím farmářských a lokálních zdrojů. Jídla jsou připravována převážně ze surovin, které jsou z Čech, a produktů od českých farmářů. Masa z Orlických hor a Podkrkonoší, východočeské sýry, drůbež z volného chovu z Rychnovska, zelenina z Hradecka a Pardubicka. Výhodou používání těchto surovin je, že jsou vždy čerstvé. Nepoužívání umělých dochucovadel je pro nás samozřejmostí. Vybrat si můžete ze stálé sezónní nabídky, denního menu a speciální nabídky. Jídelní lístek budeme měnit dle ročního období, tedy 4x ročně. Můžete u nás také posnídat a vychutnat si skvělou španělskou kávu Saula. Dále nabízíme dezerty vlastní výroby, vína z oblasti Čech a Moravy, rumunská červená vína značky Prahova Valley, točené pivo Bernard (nefiltrované 12° a světlé 10°), točenou Kofolu, výborný rum Zacapa a další alko i nealko nápoje.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno