Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 249x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Lobster Family restaurant

Přehled hodnocení
87% celkově
86% personál
85% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 124x
4 105x
3 14x
2 5x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes za plný počet bodů! Skvělé jídlo, vychlazené pivo, lahodný dezert a úžasná káva. K tomu velmi ochotná a pozorná obsluha a příjemná nevtíravá hudba.
Lobster Family restaurant
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo tradičně chutné, k jídlu vynikající Rýnský Riesling. Doporučujeme. Jirka a Věra
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Byli jsme zde s manželkou na obědové menu, ale zklamání největší. Ceny byly celkem dobré a polední menu vypadalo lákavě, ale noky manželky byly o ničem, kuře bez chuti, a moje variace mořských ryb s mušlemi ... mno, řekněme, že jsem se dozvěděl, že rybu doma udělám lépe než místní šéfkuchař. Rozhodně nedoporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po delší době jsme navštívili restauraci Lobster a opět nezklamala. Ceny denního menu jsou sice vyšší, ale cena se odráží v kvalitě jídla, takže si nemáme na co stěžovat ;) Prostředí je příjemné a obsluha byla také velice milá.
Lobster Family restaurant Lobster Family restaurant
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Do této restaurace chodíváme část. Po otevření byla restaurace na Olomouc nadstandartní. Dnes me prijde ze úroveň jídla šla výrazně dolu. Personálu bylo poměrně dost,ale i tak jsme na vše dlouho čekali.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Při příchodu do restaurace nám bylo sděleno, že žádnou rezervaci na mé jméno nemají - jelikož chyba nebyla prokazatelně na mé straně, očekávala jsem, že nám bude alespoň dodatečně stůl prostřen, což se nestalo (s tím se dá žít) a po několika minutách, bez toho, aniž bychom dostali jídelní lístky, jsme byli dotázáni, jestli jsme vybrali. Jelikož šlo o rodinou sešlost, byl následně objednán aperitiv, který jsme si "museli" dolévat sami (což se nám dříve nikdy nestalo), až po velmi dlouhé době přišla slečna dolít zbytek. předkrm, polévky, hlavní chod i dezert bylo v pořádku. Restauraci navštěvuji poměrně často a mám pocit, že úroveň servisu poněkud klesla, což mě mrzí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace stále hledá svou identitu - mix středomořské, italské a české kuchyně. Dali jsme si risotto funghi - kejda s mazlavými houbami a konfitovaného kance - maso vynikající, to umí. Příloha v podobě brambor s dýní - katastrofa. Studené a nedovařané. Celkový dojem zachraňuje milá a vstřícná obsluha. Průměr.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO