Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 242x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Lobster Family restaurant

Přehled hodnocení
87% celkově
86% personál
85% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 120x
4 104x
3 13x
2 4x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Při příchodu do restaurace nám bylo sděleno, že žádnou rezervaci na mé jméno nemají - jelikož chyba nebyla prokazatelně na mé straně, očekávala jsem, že nám bude alespoň dodatečně stůl prostřen, což se nestalo (s tím se dá žít) a po několika minutách, bez toho, aniž bychom dostali jídelní lístky, jsme byli dotázáni, jestli jsme vybrali. Jelikož šlo o rodinou sešlost, byl následně objednán aperitiv, který jsme si "museli" dolévat sami (což se nám dříve nikdy nestalo), až po velmi dlouhé době přišla slečna dolít zbytek. předkrm, polévky, hlavní chod i dezert bylo v pořádku. Restauraci navštěvuji poměrně často a mám pocit, že úroveň servisu poněkud klesla, což mě mrzí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace stále hledá svou identitu - mix středomořské, italské a české kuchyně. Dali jsme si risotto funghi - kejda s mazlavými houbami a konfitovaného kance - maso vynikající, to umí. Příloha v podobě brambor s dýní - katastrofa. Studené a nedovařané. Celkový dojem zachraňuje milá a vstřícná obsluha. Průměr.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci Lobster famili jen mněl bramborovou polévku na doporučení šéf kuchaře a pizza Vesuvio všechno bylo dobré obsluhující personálu byl příjemný a rychlý
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Jidlo vyborne obsluha ochotna prijemna.Prostredi bezne ale od stolu u okna pěkný výhled na mesto.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dobré jídlo za přijatelnou cenu, k tomu příjemné prostředí a ochotný vstřícný personál. Nevýhodou je, že restaurace sousedí s bowlingem, odkud proniká hluk. Komu to ale nevadí bude spokojen.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Opet jsme byly moc spokojene, velmi dobra obsluha, na nic jsme dlouho necekaly, jidlo bylo moc dobre, doporucuji lasagne a testoviny vseobecne. Restaurace ma taky prijemny design na posezeni u kavy nebo vina.:)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi oceňuji personál,je usměvavý,vstřícný a rychlý. Restaurace je velká,prostorná. Vhodná i pro maminky s kočárky, mají dětský koutek i mikrovlnku na ohřátí přesnídávek, což taky považuji za praktické.:-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci Lobster Famoly jsme si dali cibulovou polevku nebyla nic moc a jako druhý chd to byl mořské okoun s omáčkou a byl dobrý v polévkovou misce byl a špona

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO