Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 261x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Lobster Family restaurant

Přehled hodnocení
86% celkově
85% personál
85% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 128x
4 110x
3 17x
2 5x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Druhá návštěva. Při minulé návštěvě jsem byl velmi spokojen s pokrmy, designem restaurace a s výběrem rybího menu. Velice nespokojen jsem byl s obsluhou. Dnes byly pokrmy opět vynikající, design se nezměnil a ryby jsou zde stále. Obsluhu dnes chválím. Pstruh byl připraven i naservírován skvěle, kombinace chutí celého talíře byla na výbornou. Gnocchi s kuřecím masem byly výtečné. Variace kančího masa chutnala velmi dobře, celý talíř chuťově ladil. Drinky, předkrmy ani petit four se dnes nekonaly. Číšník, který se o nás po celou dobu večeře staral byl milý, nápomocný a nevtíravý. Servis až na maličkosti na jedničku, zde druhá návštěva doznala veliké změny. Za dnešní večeři děkuji kuchaři. Rádi se vrátíme.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace vystupuje jako honosný podnik, ale je to spíše průměr. Byla jsem na pizze, ta nebyla špatná, těsto bylo moc dobré, ale na pizze bylo tolik surovin, že byla uprostřed až promočená. Někdo by byl asi rád, ale já preferuji minimalismus italský pizz. Snedla jsem spíše konce a prostředek nechala. Číšník co nás obsluhoval byl důležitý až hrůza, asi si trochu spletl podniky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 1
Do restaurace chodíme pravidelně. Uz minule jsem vytkla pomalý personál. Dnes musím vytknou znovu. Polední menu bylo naprosto průměrné. Ale stále je to dobrá volba pro rodiny s dětmi.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnes v restauraci na obědové menu plno, obsluha lehký časový skluz, ale jinak jako vždy příjemní. Na obědě jsme si pochutnali. Jak masové kostky, tak zelenina i pizza perfektní . Jen ta porce u masových kostek s kaší byla spíše dětská .... Doporučuji.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Opakovaně navštěvujeme tuto restauraci a ještě se nestalo, že by jsme nebyli spokojeni. Jídlo bylo jako vždy skvělé, chřestové rizoto i těstoviny byly skvělé.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace s krásným prostředím, které dokresloval výhled na akvárium, jde po chvíli najdete jak Doris tak i Nema. Jidlo bylo chutné, adekvátní vzhledu restaurace a obsluha velmi milá. Restauraci bychom rozhodně doporučili všem, kteří hledají trochu dobrého jídla a příjemné prostředí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO