Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 260x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Lobster Family restaurant

Provoz italské restaurace s nabídkou čerstvých surovin. Zaměřují se zde na výrobu domácích těstovin a pizzy z kamenné pece na dřevo. Nabízí mořské i tuzemské ryby, masa z farmářských chovů, domácí dezerty a další. K dispozici je salátový bar a dětský koutek ve stylu podmořského světa.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace vystupuje jako honosný podnik, ale je to spíše průměr. Byla jsem na pizze, ta nebyla špatná, těsto bylo moc dobré, ale na pizze bylo tolik surovin, že byla uprostřed až promočená. Někdo by byl asi rád, ale já preferuji minimalismus italský pizz. Snedla jsem spíše konce a prostředek nechala. Číšník co nás obsluhoval byl důležitý až hrůza, asi si trochu spletl podniky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 1
Do restaurace chodíme pravidelně. Uz minule jsem vytkla pomalý personál. Dnes musím vytknou znovu. Polední menu bylo naprosto průměrné. Ale stále je to dobrá volba pro rodiny s dětmi.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO