Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 243x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Lobster Family restaurant

Provoz italské restaurace s nabídkou čerstvých surovin. Zaměřují se zde na výrobu domácích těstovin a pizzy z kamenné pece na dřevo. Nabízí mořské i tuzemské ryby, masa z farmářských chovů, domácí dezerty a další. K dispozici je salátový bar a dětský koutek ve stylu podmořského světa.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Do této restaurace chodíváme část. Po otevření byla restaurace na Olomouc nadstandartní. Dnes me prijde ze úroveň jídla šla výrazně dolu. Personálu bylo poměrně dost,ale i tak jsme na vše dlouho čekali.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Při příchodu do restaurace nám bylo sděleno, že žádnou rezervaci na mé jméno nemají - jelikož chyba nebyla prokazatelně na mé straně, očekávala jsem, že nám bude alespoň dodatečně stůl prostřen, což se nestalo (s tím se dá žít) a po několika minutách, bez toho, aniž bychom dostali jídelní lístky, jsme byli dotázáni, jestli jsme vybrali. Jelikož šlo o rodinou sešlost, byl následně objednán aperitiv, který jsme si "museli" dolévat sami (což se nám dříve nikdy nestalo), až po velmi dlouhé době přišla slečna dolít zbytek. předkrm, polévky, hlavní chod i dezert bylo v pořádku. Restauraci navštěvuji poměrně často a mám pocit, že úroveň servisu poněkud klesla, což mě mrzí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO