3 fotky

Lobby Bar Hotel Belvedere

Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Lobby Bar Hotel Belvedere

Zrekonstruovaný Lobby bar v hotelu Belvedere nabízí posezení v moderním prostředí v přízemí hotelu až pro 20 osob. Prostory Lobby baru jsou nekuřácké a jsou vhodné ke schůzkám s klienty či obchodními partnery, k posezení s přáteli anebo chcete-li si v klidu vychutnat kvalitní kávu.

Prostory baru jsou pokryty Wi-Fi internetovým připojením zdarma a pro potřebu hotelových hostů je k dispozici business koutek s počítačem a tiskárnou. Různé sportovní či jiné přenosy můžete sledovat na velkoplošné smart led televizi, která v případě zájmu může být propojena s chytrým telefonem či tabletem a může posloužit k obchodní prezentaci.

Odborně vyškolený tým zaměstnanců Vám nabídne kvalitní kávu a jiné kávové nápoje, čerstvé čaje, alkoholické i nealkoholické nápoje včetně koktejlů a také v neposlední řadě i něco malého k zakousnutí. Ochutnat můžete i skvělé dezerty.
Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace