Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Lobby Bar Hotel Belvedere

Zrekonstruovaný Lobby bar v hotelu Belvedere nabízí posezení v moderním prostředí v přízemí hotelu až pro 20 osob. Prostory Lobby baru jsou nekuřácké a jsou vhodné ke schůzkám s klienty či obchodními partnery, k posezení s přáteli anebo chcete-li si v klidu vychutnat kvalitní kávu. Prostory baru jsou pokryty Wi-Fi internetovým připojením zdarma a pro potřebu hotelových hostů je k dispozici business koutek s počítačem a tiskárnou. Různé sportovní či jiné přenosy můžete sledovat na velkoplošné smart led televizi, která v případě zájmu může být propojena s chytrým telefonem či tabletem a může posloužit k obchodní prezentaci. Odborně vyškolený tým zaměstnanců Vám nabídne kvalitní kávu a jiné kávové nápoje, čerstvé čaje, alkoholické i nealkoholické nápoje včetně koktejlů a také v neposlední řadě i něco malého k zakousnutí. Ochutnat můžete i skvělé dezerty.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO