Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Lobby Bar 19.

Přijďte si vychutnat skleničku do hotelového baru. Vybrat si můžete z nepřeberného množství alkoholických a nealkoholických nápojů. 

Patříte-li mezi vyznavače zlatého moku, pak pro vás zde mají pivní menu nabízející to nejlepší z českých piv i od malých nezávislých pivovarů. Už Benjamin Franklin říkal: "Pivo je důkazem toho, že nás bůh miluje a chce, abychom byli šťastni." Pojďte si jeho slova ověřit v praxi do příjemného prostředí Lobby Baru 19. hotelu Golf.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba