Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Living Sport Bar

Living sport bar leží ve středu města Brna, kousek od hlavního tramvajového a vlakového nádraží. Otevřeno máme denně od 10 hodin. Nabízíme Vám široký výběr dobrého pití. Prostory určené ke sledování sportovních i hudebních programů nebo například k pobaveví s přáteli u stolních her, jež Vám jsou kdykoliv k dispozici. Pobavit se můžete i u stolního fotbálku, vyzkoušet si svoji přesnou ruku u elektronických šipek nebo předvést své kouzlo osobnosti a zazpívat svoji oblíbenou písničku s naším KARAOKE Juboxem. Také můžete zkusit své štěstí a vsadit si u Tipsportu nebo například v oddělené místnosti s deseti automaty. Příjemná obsluha Vám splní jakékoliv přání, dle našich možností. Přijďte se podívat a pobavit se s přáteli, těšíme se na Vás.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO