Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace a bar Čéčovka

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo vesměs odpovídá ceně. Tortillu už jsem měl lepší, ale taky za skoro dvojnásobnou cenu. Pokud chcete někde posedět s přáteli u piva, dát si něco k tomu, a nenechat v restauraci celou výplatu, pak je tento podnik vhodný. Navíc s televizí, takže vhodný i na sportovní přenosy. Včetně piva za relativně dobré peníze. Večer byla restaurace kuřácká, ale s tím jsem tam šel.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
V Restauraci Čéčovka velmi oceňujeme polední menu a kompletně nekuřácké prostory přes obědy. Moc dobře vaří a prostory restaurace jsou hezky řešené. Doporučujeme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná restaurace s ochotným personálem, který se o nás celý večer výborně staral.Jídlo bylo vynikající a tankové pivko chutnalo výborně! Rádi se do restaurace vrátíme.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Příjemné posezení na zahrádce v teplých dnech, rychlá obsluha, vynikající jídlo z poledního menu i z jídelního lístku. Oceňuji možnost rezervace poledního menu přes webové stránky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborný tankový Kozel. Dobré jídlo. Příjemný personál. Místní televize už má svoje nejlepší léta za sebou, černé skvrny ruší při sledování sportovních zápasů.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO