Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace a bar Čéčovka

Čéčovka - restaurace a bar s tankovým Kozlem 11° reprezentuje moderní typ restaurace – s osobitým interiérem, pohodlným sezením, kvalitní gastronomií a širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Vedle specialit ve stálém menu (grilované delikatesy, italská kuchyně, saláty, dezerty) můžete využít i zvýhodněné polední nabídky (týdenní menu), která každodenně nabízí výběr ze 3 obědů za skvělou cenu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná restaurace s ochotným personálem, který se o nás celý večer výborně staral.Jídlo bylo vynikající a tankové pivko chutnalo výborně! Rádi se do restaurace vrátíme.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Příjemné posezení na zahrádce v teplých dnech, rychlá obsluha, vynikající jídlo z poledního menu i z jídelního lístku. Oceňuji možnost rezervace poledního menu přes webové stránky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborný tankový Kozel. Dobré jídlo. Příjemný personál. Místní televize už má svoje nejlepší léta za sebou, černé skvrny ruší při sledování sportovních zápasů.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO