Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace a bar Čéčovka

Čéčovka - restaurace a bar s tankovým Kozlem 11° reprezentuje moderní typ restaurace – s osobitým interiérem, pohodlným sezením, kvalitní gastronomií a širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Vedle specialit ve stálém menu (grilované delikatesy, italská kuchyně, saláty, dezerty) můžete využít i zvýhodněné polední nabídky (týdenní menu), která každodenně nabízí výběr ze 3 obědů za skvělou cenu.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo vesměs odpovídá ceně. Tortillu už jsem měl lepší, ale taky za skoro dvojnásobnou cenu. Pokud chcete někde posedět s přáteli u piva, dát si něco k tomu, a nenechat v restauraci celou výplatu, pak je tento podnik vhodný. Navíc s televizí, takže vhodný i na sportovní přenosy. Včetně piva za relativně dobré peníze. Večer byla restaurace kuřácká, ale s tím jsem tam šel.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
V Restauraci Čéčovka velmi oceňujeme polední menu a kompletně nekuřácké prostory přes obědy. Moc dobře vaří a prostory restaurace jsou hezky řešené. Doporučujeme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná restaurace s ochotným personálem, který se o nás celý večer výborně staral.Jídlo bylo vynikající a tankové pivko chutnalo výborně! Rádi se do restaurace vrátíme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO