Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Literární kavárna KMHK

Stylově a designově propracovaný interiér Literární kavárny v ústřední budově Knihovny města Hradce Králové nabízí svým hostům výbornou kávu Seladon Espresso, výběrové čaje, zmrzlinu dle klasických italských receptur, domácí zákusky, čerstvě připravované zeleninové a ovocné saláty, bagety, sendviče, nejlepší vína z vinařství Lahofer, kvalitní domácí sirupy. Realizují se zde ochutnávky, rauty, menší kulturní a vzdělávací pořady, literární večery, komorní koncerty, konverzační setkání s cizími jazyky. Za hezkého počasí je možné posezení venku.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Po návštěvě knihovny příjemná zastávka v kavárně. Dnes jsme měli šedou rulandu, která se moc příjemně pije, samozřejmostí je džbánek vody zdarma. Personál milý.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 1
Příjemné prostředí, k dispozici jsou knihy a časopisy. Velmi ochotný personál, který si pamatuje zákazníka. Výborné víno - červený tramín-, samozřejmostí je džbán vody zdarma. Jídlo nehodnotím, neměla jsem.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Dobrý den, Literární kavárna Hradec Králové je úžasné místo s výbornou ochotnou obsluhou, výborným vínem a perfektní atmosférou. Opět příjdeme, velmi příjemné je i posezení na lavičce Václava Havla před knihovnou.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO