Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

8 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Cukrárna Liselotte

Při pohledu na dnešní uspěchanou dobu člověku chybí kousek toho klidu a pohody, kdy se dá vychutnávat život, a není potřeba řešit starosti či stres. V cukrárně Liselotte můžete takové věci hodit za hlavu a dopřát si chvilku pro sebe, svoji rodinu či přátele a jen tak se rozmazlovat chutí jejcih zákusků a kávy. Jejich zákusky, dorty i jiné sladkosti jsou tvořeny podle receptur světových cukrářů v italsko-francouzském stylu. U nich je kladen důraz na chutě, například ovoce, nebo bylinek vyvážené do jemných chutí sladkého. Vždy používají jen stoprocentně přírodní ingredience a máslo. 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba