5 fotek

Lippert Hotel Restaurant

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Lippert Hotel Restaurant

Restauraci Lippert nalezne každý návštěvník v samém centru Prahy, v útulném romantickém zákoutí na Staroměstském náměstí v Praze 1. Naproti baroknímu kostelu svatého Miluláše.
V přízemí útulné restaurace si najde každý návštěvník vždy svůj koutek pro sebe a své přátele. Své obchodní přátele můžete pozvat na rychlý pracovní oběd, svého partnera na kávu nebo sklenku dobrého vína.
V jídelním lístku najdete mezinárodní speciality od salátů, těstovin, steaků a místních specialit tradiční české kuchyně. Nechybí ani vína tuzemské a italské produkce, míchané nápoje a v neposlední řadě tradiční točené české pivo. Nápoje si můžete vybrat v našem nápojovém lístku.
Druhá část restaurace je situována v původních gotických suterenních prostorách. Jsou zde zachovány originální základy stavby z 2. poloviny 14. století.Kulinářský zážitek si můžete dopřát i v tomto romantickém prostředí.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace