Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Lippert Hotel Restaurant

Restauraci Lippert nalezne každý návštěvník v samém centru Prahy, v útulném romantickém zákoutí na Staroměstském náměstí v Praze 1. Naproti baroknímu kostelu svatého Miluláše.
V přízemí útulné restaurace si najde každý návštěvník vždy svůj koutek pro sebe a své přátele. Své obchodní přátele můžete pozvat na rychlý pracovní oběd, svého partnera na kávu nebo sklenku dobrého vína.
V jídelním lístku najdete mezinárodní speciality od salátů, těstovin, steaků a místních specialit tradiční české kuchyně. Nechybí ani vína tuzemské a italské produkce, míchané nápoje a v neposlední řadě tradiční točené české pivo. Nápoje si můžete vybrat v našem nápojovém lístku.
Druhá část restaurace je situována v původních gotických suterenních prostorách. Jsou zde zachovány originální základy stavby z 2. poloviny 14. století.Kulinářský zážitek si můžete dopřát i v tomto romantickém prostředí.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO