Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Lippert Hotel Restaurant

Restauraci Lippert nalezne každý návštěvník v samém centru Prahy, v útulném romantickém zákoutí na Staroměstském náměstí v Praze 1. Naproti baroknímu kostelu svatého Miluláše.
V přízemí útulné restaurace si najde každý návštěvník vždy svůj koutek pro sebe a své přátele. Své obchodní přátele můžete pozvat na rychlý pracovní oběd, svého partnera na kávu nebo sklenku dobrého vína.
V jídelním lístku najdete mezinárodní speciality od salátů, těstovin, steaků a místních specialit tradiční české kuchyně. Nechybí ani vína tuzemské a italské produkce, míchané nápoje a v neposlední řadě tradiční točené české pivo. Nápoje si můžete vybrat v našem nápojovém lístku.
Druhá část restaurace je situována v původních gotických suterenních prostorách. Jsou zde zachovány originální základy stavby z 2. poloviny 14. století.Kulinářský zážitek si můžete dopřát i v tomto romantickém prostředí.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno