Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Lípa Resort

Restaurace Vám bude výborným kulinářským průvodcem celého dne. Připravují snídaně, obchodní snídaně, pozdní snídaně, obědy, večeře a jiné pochutiny, které zasytí a potěší. Jsou k dispozici pro uzavřené společnosti, firemní akce, rauty, oslavy narozenin, svatby a hostiny, prostě všem, kteří chtějí trávit své důležité chvíle v příjemném prostředí. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Velmi kvalitní jídlo. Ceny, ale velmi vysoké. Za poslední 2 roky minimalne o 100% vyšší. Zřejmě ovlivněno hotelovou klientelou. V okolí se již objevují stejně kvalitni restaurace, ale za příznivější ceny.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
V těchto zimních měsících jedna z mála slušných otevřených restaurací. Ceny tak 20% nad místním průměrem. Jídlo dobré. Prostředí a obsluha velmi příjemné.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace s dobrou dostupností na náměstí. Již jsme nanavštívili vícekrát. Prostředí velmi příjemné, Obsluha milá a velmi vstřícná. Přes poledne výběr z hotovek což je dobré. Jídlo odpovídající ceně v této lokalitě . Chuťově a servirovanim průměr. Vývary mají někdy dost slané. Řekl bych, že před rokem byla kuchyně o třídu výš.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO