Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 71x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Life is Dream

Styl kuchyně restaurace Life is Dream vychází z novodobé světové kuchyně. Nabízí mozaiku chutí s důrazem na nevšední kombinace. Známá je originalita, kterou tato restaurace odlišuje od ostatních. Preferují zde kvalitu čerstvých surovin, které jsou v nabídce dominantní. Zvlášť velký důraz zde kladou na obsluhu a servis na úrovni. Prostor restaurace umožňuje výběr posezení, které splní vaše osobní představy. Zážitek gurmánský umocní intimní prostor středověkého měšťanského domu, který prošel citlivou rekonstrukcí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace Life is Dream Restaurace Life is Dream
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci jsme vyzkoušeli podruhé, jelikož je jedna z těch lepších. Tentokrát bylo menší zklamání, kdy jsme byli posazeni ke stolu na zahrádce, který nebyl osvětlen. Snaha personálu byla nulová. Takže jsme museli počkat, až se po hodině uvolní vedle stůl, abychom na sebe s přítelem viděli. Jídlo bylo normální, nijak nepřekvapilo, ani nezklamalo. Cenová relace je vyšší.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
výborný steak :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO