Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 100x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Life is Dream

Styl kuchyně restaurace Life is Dream vychází z novodobé světové kuchyně. Nabízí mozaiku chutí s důrazem na nevšední kombinace. Známá je originalita, kterou tato restaurace odlišuje od ostatních. Preferují zde kvalitu čerstvých surovin, které jsou v nabídce dominantní. Zvlášť velký důraz zde kladou na obsluhu a servis na úrovni. Prostor restaurace umožňuje výběr posezení, které splní vaše osobní představy. Zážitek gurmánský umocní intimní prostor středověkého měšťanského domu, který prošel citlivou rekonstrukcí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme obědvali již podruhé a mile mě překvapilo, že ani tentokráte nás jako rodinu jídlo nezklamalo. Chuťově a vzhledově velmi dobré, prostředí příjemné. Jen na ochotnější personál jsme tentokráte nenarazili. Po jídle si nás 10 minut nikdo nevšimal...? Při našem dotazu možnosti placení kartou (výhodná volba) se objevila neochota či úšklebek, že musí pro přístroj dojít. Škoda.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO