11 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Na mapě

Informace Restaurace Life is Dream

Styl kuchyně restaurace Life is Dream vychází z novodobé světové kuchyně. Nabízí mozaiku chutí s důrazem na nevšední kombinace. Známá je originalita, kterou tato restaurace odlišuje od ostatních. Preferují zde kvalitu čerstvých surovin, které jsou v nabídce dominantní. Zvlášť velký důraz zde kladou na obsluhu a servis na úrovni. Prostor restaurace umožňuje výběr posezení, které splní vaše osobní představy. Zážitek gurmánský umocní intimní prostor středověkého měšťanského domu, který prošel citlivou rekonstrukcí.

Zobrazit více
  • +5

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 4
  • Prostředí: 3

Na základě doporučení a pochvalných hodnocení této restaurace, jsme s manželkou vyrazili do tohoto podniku, oslavit naše třináctileté výročí manželství. Bohužel až takový top, který jsme očekávali to nebyl. První co mne překvapilo bylo, že v jídelním lístku byl asi tak o 70 procent menší výběr jídel než tato restaurace uvádí na restu, ( Restu.cz, Life is dream, Menu, Stálá nabídka. Life is Dream nemá své webové stránky). V galerii Life is Dream můžete vidět krásně hořící krb, což navozuje vaše očekávání příjemné atmosféry.. Při naší návštěvě krb nehořel, což bylo škoda, protože velmi táhlo od vchodu a manželka musela mít přes sebe přehozenou bundu. Nyní k jídlu. Objednal jsem si polévku Chilli con carne. Musím říct, že ta byla naprosto dokonalá a tu bych si dal určitě i při další návštěvě. Jen bych řekl, že by ji mohli podávat trochu více. Jako hlavní chod mi bylo podávané Kuře z Kalkaty. Opět výborné jídlo, krásně servírované. Propadák ovšem bylo jídlo od kterého jsme vzhledem k ceně očekávali nejvíce a to Královský špíz. Na jehle byli napíchnuty dvě obrovské půlky cibule, jedno velké rajče, na plátky nakrájený pomeranč ( vůbec nevím důvod proč ho tam dávají ) a tři kousky masa. U tohoto jídla vlastně nejde o žádné kuchařské umění, a už vůbec ne o gastro zážitek. Za cenu cca 350,- kč bych očekával špíz plný masa místo obrovských, a neesteticky vypadajících kusů zeleniny. Chtělo by na špízu zapracovat, vylepšit ho a nebo ho raději úplně stáhnout z nabídky. Na závěr jsem si dal ještě pomerančový cheesecake a ten byl výborný. Abych to shrnul, určitě Life is Dream doporučuji. Vaří výborně, ale je na čem ještě pracovat. Co nedoporučuji je Královský špíz, to je prostě propadák.

  • Restaurace Life is Dream
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace