Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 128x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Life is Dream

Styl kuchyně restaurace Life is Dream vychází z novodobé světové kuchyně. Nabízí mozaiku chutí s důrazem na nevšední kombinace. Známá je originalita, kterou tato restaurace odlišuje od ostatních. Preferují zde kvalitu čerstvých surovin, které jsou v nabídce dominantní. Zvlášť velký důraz zde kladou na obsluhu a servis na úrovni. Prostor restaurace umožňuje výběr posezení, které splní vaše osobní představy. Zážitek gurmánský umocní intimní prostor středověkého měšťanského domu, který prošel citlivou rekonstrukcí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V navštívené restauraci jsme byli velmi potěšeni příjemným prostředím, pozorným personálem a bohatou nabídkou pokrmů i nápojů. Od objednávky ke konzumaci uběhla krátká doba a restaurace je místem, kam se rádi vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci jsme slavily kulatiny mé přítelkyně. Ocenily jsme skvělé jídlo, včetně močníku a kávy. Příjemné prostředí, vnímavý, nevtíravý personál.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO