Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 14x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Lidový dům Lysice

Česká klasická kuchyně navodí příjemnou atmosféru, vybízející k příjemnému posezení. Restaurace Lidového domu je pro Vaši spokojenost pokryta WIFI připojením, které je samozřejmě zdarma. Přijímají stravenky: Ticket Restaurant, Gastro Pass (Sodexho) a platební karty: Visa, Maestro, Master Card, JBC, Dinners Club. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili již po několikáté a i předtím byly naše návštevy mířeny za skvělým jídlem. Jídlo opět bylo po chuťové stránce skvělé a určitě je to kvalitní restaurace kterou stojí za to navštívit.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Do restaurace Lidový dům v Lysicich jsme zavítali již po několikáté a opět jsme nebyli zklamáni. Jidlo bylo naprosto skvělé a moc jsme si pochutnali. Určitě můžeme doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do restaurace Lidový dům jsme zavítali již mnohokrát a opět jsem nebyli zklamáni. Velice nás potěšil milý a vstřícný personál restaurace a samozřejmě vyborné jídlo. Není lepší svíčkové široko daleko.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO