Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Lidový dům

V hospůdce Lidový dům s kapacitou 40 míst si mohou zákazníci dopřát několik druhů piv od výčepního až po ležáky a speciály. O pivo je dobře postaráno a je tu zachovávána jeho nejvyšší kvalita. Stálý jídelní lístek zde obsahuje pokrmy studené kuchyně a několik druhů pizz, kromě této nabídky může zákazník využít speciálních menu, která jsou pravidelně obměňována. Před restaurací je pro hosty připravena zastíněná zahrádka s kapacitou 35 míst. Lidový dům se pyšní dvěma sály s kapacitou až 250 míst k sezení, je zde tedy možnost pořádání i větších společenských akcí.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba