Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Libocká studna

Restaurace se nachází v klidné lokalitě Prahy 6, historické části staré Liboce a v těsné blízkosti královské obory Hvězda. Má velmi stylový a osobitý interiér, jehož dominantou je původní studna z roku 1872 s rumpálem.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Do Libocké studny chodíme rádi na grilované koleno, nebo si dáváme výtečný tatarský biftek. Personál ochotný a prostředí jedinečné. Nachází se vedle obory Hvězda.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dominantou resraurace Libocká studna je hluboká historická studna s rumpálem. Leží v těsném sousedství obory Hvězda a má své vlastní parkoviště. Je zde příjemně.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Libocká studna se nachází v těsné blízkosti obory Hvězda. Je jedním z mála podniků v okolí, kam můžete zajít i později večer. Je zde příjemné prostředí a dobré jídlo.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO