Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 71 %    hodnoceno 24x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Liberecká výšina

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Jako víkendový cíl pro výlet s rodinou skvělé, jen personál na place je občas trochu v chaosu. Pozitivně hodnotím možnost výstupu na rozhlednu pro hosty restaurace zdarma.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Včera večer jsme zavítali na Libereckou výšinu na tatarák. Musím říct, že jsme byli velmi spokojení a moc nám chutnalo. Rádi se sem na tatarák zase někdy vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Menší restaurace s jednoduchým jídelním lístkem, spíše jako občerstvení při výletu nebo v rámci stravovacího programu během pobytu v penzionu (hotelíčku). Jídlo ale chuťově dobré, výborné Žatecké pivo a velmi příjemná obsluha.
Restaurace Liberecká výšina
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Výborný tatarák, příjemné prostředí, pivo jako křen.
Restaurace Liberecká výšina
Celkově   
personál 1
prostředí 5
jídlo 5
Tato restaurace je známa svým vynikajícím jídlem. Avšak personál i když se snaží je to tragedie. Podle mě to dělají lidé , kteří nemají ani páru jak se v restauraci chovat. Oni vůbec nevědí která bije. Jsou pomalí , apatičtí ale je to legrace se na vše koukat. Byl jsem zde několikrát a vždy to samé . Zvonící telefon nikdo nebere i když u něho stojí, noví hosté si sednou a nikdo si jich dlouhé minuty nevšímá, v restauraci se pohybují lidé co zde nemají co dělat ( i v zázemí) a to je nepřijatelné. Rád se sem zase vrátím, protože mě to baví sledovat jak se Ti lidé pohybují a trápí. Co mi vadí , to jsou psi. Štěkají a to do restaurace nepatří.
Celkově    
personál 1
prostředí 2
jídlo 4
Ke svátku jsem dostala voucher a rezervaci do této restaurace, po příchodu jsem se zděsila, co to je :-( Neuklizené nádobí a sklo ze stolů, personál neochotný, rezervaci přes Restu.cz opakovaně odmítal, pití ke stolu a vázu s vodou na květinu jsem si přinesla sama....Hlavně, že vím, že kuchař se jmenuje Jaroušek a obsluha mu ke jménu přidala přízvisko "koloušek"....za ten večer jsem to slyšela asi 50x. Za mě restauraci nedoporučuji, chtělo by to změnu personálu, jiné uspořádání stolů, úklid WC a doplnění dnes již samozřejmých ubrousků na ruce + mýdlo. Jaroušek vaří opravdu dobře....škoda toho ostatního :-(
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Výletní restaurace po přestavbě asi rok, byli jsme zvědaví, jak to tam vypadá. Prostředí restaurace čisté, byť na stěnách jsou pěkné trofeje, působí studeným dojmem. Obsluha byla příjemná, no působila trochu zmateně. To se projevilo i v tom, že nám hlavní jídlo servírka nepřinesla všem naráz (7 lidí), takže někdo už měl dojedeno a jiný stále na tu svou hotovku! čekal. Jídlo bylo podprůměrné kvality, nápoje standard...(neměli žádnou točenou limonádu, natož domácí limonádu). Totálním propadákem bylo espresso, které jsme ani nedopili pro odpornou kyselou pachuť... Jako místo, kam bych chodil s rodinou pravidelně na víkendové obědy Výšina rozhodně není. Škoda, objekt i jeho okolí je velmi zajímavé.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Chutnala nám zvěřina,personál je milý a prostředí velmi pěkné,ceny vynikající. Celkově velmi pěkný dojem,rádi se budeme vracet a doporučíme všem známým jako vynikající restauraci.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO