Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotografií

Restaurace Liberecká výšina

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Hodnocení Restaurace Liberecká výšina

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    1
  • Prostředí:
    5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Tato restaurace je známa svým vynikajícím jídlem. Avšak personál i když se snaží je to tragedie. Podle mě to dělají lidé , kteří nemají ani páru jak se v restauraci chovat. Oni vůbec nevědí která bije. Jsou pomalí , apatičtí ale je to legrace se na vše koukat. Byl jsem zde několikrát a vždy to samé . Zvonící telefon nikdo nebere i když u něho stojí, noví hosté si sednou a nikdo si jich dlouhé minuty nevšímá, v restauraci se pohybují lidé co zde nemají co dělat ( i v zázemí) a to je nepřijatelné. Rád se sem zase vrátím, protože mě to baví sledovat jak se Ti lidé pohybují a trápí. Co mi vadí , to jsou psi. Štěkají a to do restaurace nepatří.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba