Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 71 %    hodnoceno 24x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Liberecká výšina

Liberecká výšina je kouzelné místo s bohatou historií a krásným výhledem na celý Liberec. Jako oblíbený výletní hostinec sloužila už v roce 1901. Dnes si tu pochutnáte hlavně na poctivé české domácí kuchyni v čele se svíčkovou, gulášem nebo voňavé kachničce se zelím a bramborovými špalíčky.

Náš tip:
Taky se rádi kocháte? Pak nezapomeňte navštívit zdejší rozhlednu, která nabízí nejkrásnější výhled široko daleko. A pokud se chcete pořádně odreagovat, je tu pro vás wellness centrum se saunou i masážemi.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Jako víkendový cíl pro výlet s rodinou skvělé, jen personál na place je občas trochu v chaosu. Pozitivně hodnotím možnost výstupu na rozhlednu pro hosty restaurace zdarma.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Včera večer jsme zavítali na Libereckou výšinu na tatarák. Musím říct, že jsme byli velmi spokojení a moc nám chutnalo. Rádi se sem na tatarák zase někdy vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Menší restaurace s jednoduchým jídelním lístkem, spíše jako občerstvení při výletu nebo v rámci stravovacího programu během pobytu v penzionu (hotelíčku). Jídlo ale chuťově dobré, výborné Žatecké pivo a velmi příjemná obsluha.
Restaurace Liberecká výšina
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO