Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace Letohrádek sv. Vojtěch

Přehled hodnocení
87% celkově
93% personál
93% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 0x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 2
Restaurace, která se obtížně hodnotí. Úžasným apartmá a pokoji pro ubytované hosty a každým detailem interiéru, a to myslím doslova každým, včetně místnůstky kam všichni chodí pěšky :-) vás nadchne. Hezky stylově ustrojená a prvorepublikově stydlivá a usměvavá obsluha vám donese nevšední jídelní lístek a té době odpovídající příbory a nakonec i zajímavě servírovanou stravu a ... to je všechno. Možná jsem již zhýčkaný podniky, které musí stylovost nahradit péčí o chuťové receptory hostů a tak snad jenom Cimrmanovsky - jídlo bylo dobré, to nemohu říct.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Úžasné místo, kde na vás dýchne atmosféra První republiky, vynikající jídlo, a příjemný personál, kolem vás pávi, daňci a krásná příroda na dlouhou procházku, co víc si přát?:-)
Restaurace Letohrádek sv. Vojtěch Restaurace Letohrádek sv. Vojtěch Restaurace Letohrádek sv. Vojtěch Restaurace Letohrádek sv. Vojtěch Restaurace Letohrádek sv. Vojtěch Restaurace Letohrádek sv. Vojtěch
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Chtělo by to pozměnit jídelníček, protože už jsme zde ochutnali téměř vše, jak rádi se sem vracíme. Z mnoha jídel jsme byli opravdu v šoku. Ani jsme netušili, jak moc by nám mohli chutnat třeba ovocné knedlíky.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Neskutečně luxusní prostředí, klidné.jidlo bylo famózní
Restaurace Letohrádek sv. Vojtěch Restaurace Letohrádek sv. Vojtěch Restaurace Letohrádek sv. Vojtěch

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO