Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Letohrádek sv. Vojtěch

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 2
Restaurace, která se obtížně hodnotí. Úžasným apartmá a pokoji pro ubytované hosty a každým detailem interiéru, a to myslím doslova každým, včetně místnůstky kam všichni chodí pěšky :-) vás nadchne. Hezky stylově ustrojená a prvorepublikově stydlivá a usměvavá obsluha vám donese nevšední jídelní lístek a té době odpovídající příbory a nakonec i zajímavě servírovanou stravu a ... to je všechno. Možná jsem již zhýčkaný podniky, které musí stylovost nahradit péčí o chuťové receptory hostů a tak snad jenom Cimrmanovsky - jídlo bylo dobré, to nemohu říct.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Úžasné místo, kde na vás dýchne atmosféra První republiky, vynikající jídlo, a příjemný personál, kolem vás pávi, daňci a krásná příroda na dlouhou procházku, co víc si přát?:-)
Restaurace Letohrádek sv. Vojtěch Restaurace Letohrádek sv. Vojtěch Restaurace Letohrádek sv. Vojtěch Restaurace Letohrádek sv. Vojtěch Restaurace Letohrádek sv. Vojtěch Restaurace Letohrádek sv. Vojtěch
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Chtělo by to pozměnit jídelníček, protože už jsme zde ochutnali téměř vše, jak rádi se sem vracíme. Z mnoha jídel jsme byli opravdu v šoku. Ani jsme netušili, jak moc by nám mohli chutnat třeba ovocné knedlíky.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Neskutečně luxusní prostředí, klidné.jidlo bylo famózní
Restaurace Letohrádek sv. Vojtěch Restaurace Letohrádek sv. Vojtěch Restaurace Letohrádek sv. Vojtěch

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO